Konstantinos NIKOLAOU : L-ewwel leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Grupp Socjalista - Membru
  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Grupp Socjalista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Panellinio Socialistiko Kinima (il-Greċja)
  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Panellinio Socialistiko Kinima (il-Greċja)

Viċi President 

  • 20-01-1982 / 23-07-1984 : Parlament Ewropew
  • 20-01-1982 / 23-07-1984 : Bureau

Membri 

  • 17-11-1981 / 20-01-1982 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali u l-Ippjanar Regjonali