Rapisardo ANTINUCCI : Is-sitt leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 17-06-2008 / 13-07-2009 : Grupp Soċjalista fil-Parlament Ewropew - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 17-06-2008 / 18-06-2008 : Uniti nell'Ulivo (l-Italja)
  • 19-06-2008 / 13-07-2009 : Partito Socialista (l-Italja)

Membri 

  • 07-07-2008 / 13-07-2009 : Kumitat għall-Affarijiet Ekonomiċi u Monetarji

Sostitut 

  • 04-07-2008 / 13-07-2009 : Kumitat għall-Iżvilupp Reġjonali

all-activities 

Mistoqsija/jiet parlamentari 
Il-mistoqsijiet għal tweġiba orali b'dibattitu jistgħu jitqiegħdu fuq il-Mejda minn kumitat, grupp politiku jew tal-lanqas 5 % tal-Membri li jagħmlu parti mill-Parlament. Id-destinatarji huma l-istituzzjonijiet l-oħra tal-UE. Il-Konferenza tal-Presidenti tiddeċiedi jekk u f'liema ordni l-mistoqsijiet jitqiegħdu fl-abbozz definittiv tal-aġenda ta' seduta plenarja. Artikolu 128 tar-Regoli ta' Proċedura

Lista tal-Membri preżenti 
Dan ir-reġistru tal-attendenza huwa estratt mill-Minuti tas-seduti plenarji tas-sitt leġiżlatura. L-informazzjoni li fih qed tingħata għal skopijiet ta' informazzjoni biss u tkopri l-mandat ta' Membru fil-Parlament Ewropew. Din id-data mhijiex ipproċessata u ma tinkludix korrezzjonijiet għal assenza ġustifikata minħabba mard, leave tal-maternità/paternità, xogħol awtorizzat tad-delegazzjonijiet parlamentari eċċ.