Kai NYBORG : L-ewwel leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Grupp ta’ Demokratici Progressivi Ewropej - Viċi President

Partiti nazzjonali 

  • 17-07-1979 / 23-10-1983 : Fremskridtspartiet (id-Danimarka)
  • 24-10-1983 / 23-07-1984 : Det konservative folkeparti (id-Danimarka)

President 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Kumitat dwar ir-Regoli ta’ Procedura u Petizzjonijiet

Membri 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji