Erwin LANGE : L-ewwel leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Grupp Socjalista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (il-Ġermanja)

President 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Kumitat dwar l-Estimi

Membri 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti