Pierre LALUMIÈRE : L-ewwel leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 23-11-1981 / 23-07-1984 : Grupp Socjalista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 23-11-1981 / 23-07-1984 : Parti socialiste (Franza)

Membri 

  • 15-12-1981 / 23-07-1984 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi