Jean A.F. LECANUET : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru
  • 06-04-1987 / 09-10-1988 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru tal-bureau

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 09-10-1988 : Union pour la démocratie française (Franza)

President 

  • 21-01-1987 / 09-10-1988 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izrael
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izrael
  • 21-01-1987 / 09-10-1988 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 21-01-1987 / 09-10-1988 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni