Ann CLWYD : L-ewwel leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 17-07-1979 / 08-02-1981 : Grupp Socjalista - Membru tal-bureau
  • 09-02-1981 / 23-07-1984 : Grupp Socjalista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Labour Party (ir-Renju Unit)

President 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegazzjoni lill-Parlament Ewropew/Kumitat Maghqud Parlament Portugiz

Membri 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali u l-Impieg