Maurits P.-A. COPPIETERS : L-ewwel leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 17-07-1979 / 13-04-1980 : Grupp ghall-Koordinazzjoni Teknika u Difiza ta’ Gruppi u Membri Indipendenti - Membru tal-bureau
  • 14-04-1980 / 11-02-1981 : Grupp ghall-Koordinazzjoni Teknika u Difiza ta’ Gruppi u Membri Indipendenti - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 17-07-1979 / 11-02-1981 : Volksunie (il-Belġju)

Membri 

  • 20-07-1979 / 11-02-1981 : Kumitat dwar iz-zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport
  • 09-02-1981 / 11-02-1981 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi