Gaetano CINGARI : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 15-06-1992 / 11-01-1993 : Grupp ghax-Xellug Ewropew Maghqud - Membru
  • 12-01-1993 / 20-04-1993 : Grupp Socjalista - Membru
  • 21-04-1993 / 09-05-1994 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 15-06-1992 / 09-05-1994 : Partito democratico della sinistra (l-Italja)

Membri 

  • 10-07-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika t’Isfel
  • 10-07-1992 / 09-05-1994 : Kumitat dwar il-Kultura, Zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika t’Isfel
  • 01-02-1994 / 09-05-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika t’Isfel

Sostitut 

  • 10-07-1992 / 09-05-1994 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali