Frank CLUSKEY : L-ewwel leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 01-07-1981 / 31-08-1981 : Grupp Socjalista - Membru
  • 01-09-1981 / 14-12-1982 : Grupp Socjalista - Membru tal-bureau

Partiti nazzjonali 

  • 01-07-1981 / 14-12-1982 : Labour Party (l-Irlanda)

Viċi President 

  • 21-01-1982 / 14-12-1982 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi

Membri 

  • 01-09-1981 / 14-12-1982 : Kumitat dwar l-Estimi