Henri-Guy CAILLAVET : L-ewwel leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 17-07-1979 / 04-05-1982 : Grupp Liberali u Demokratiku - Membru
  • 05-05-1982 / 23-07-1984 : Grupp Socjalista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Union pour la France en Europe (Franza)

Viċi President 

  • 20-07-1979 / 13-04-1980 : Kumitat dwar il-Biedja
  • 14-04-1980 / 15-03-1981 : Kumitat dwar il-Biedja

Membri 

  • 16-03-1981 / 14-06-1982 : Kumitat dwar il-Biedja
  • 11-10-1982 / 23-07-1984 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 11-04-1983 / 20-05-1983 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstrija