André BORD : L-ewwel leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-04-1982 / 23-07-1984 : Grupp ta’ Demokratici Progressivi Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-04-1982 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Franza)

Membri 

  • 12-05-1982 / 23-07-1984 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 14-01-1983 / 23-07-1984 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegazzjoni lill-Parlament Ewropew/Kumitat Maghqud Cortes Spanjola