Pierre BAUDIS : L-ewwel leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 17-07-1979 / 31-12-1980 : Grupp Liberali u Demokratiku - Membru
  • 01-01-1981 / 23-07-1984 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Union pour la France en Europe (Franza)

Membri 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Kumitat dwar it-Trasport