Gaetano ARFE' : L-ewwel leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Grupp Socjalista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito socialista italiano (l-Italja)

Membri 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Kumitat dwar iz-zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegazzjoni lill-Parlament Ewropew/Kumitat Maghqud Parlament Portugiz