Mechthild von ALEMANN : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Grupp Liberali u Riformisti Demokratici - Viċi President

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Freie Demokratische Partei (il-Ġermanja)

Membri 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali, Impieg u l-Ambjent fuq ix-xoghol
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar it-Trasporti u t-Turizmu
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Jugoslavja
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Albanija, Bulgarija u Rumanija
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali, Impieg u l-Ambjent fuq ix-xoghol
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Albanija, Bulgarija u Rumanija
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Albanija, Bulgarija u Rumanija