Louis LAUGA : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 04-11-1989 / 18-07-1994 : Grupp ta’ l-Alleanza Demokratika Ewropea - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 15-11-1989 / 18-07-1994 : Rassemblement pour la République (Franza)

Membri 

  • 04-11-1989 / 14-01-1992 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Polonja
  • 24-11-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, l-Mezzi u Sport
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Polonja
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar il-Kultura, Zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Polonja
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Polonja