António CAPUCHO : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 01-08-1994 : Grupp tal-Partit Liberali, Demokratiku u Riformista - Membru
  • 02-08-1994 / 05-11-1996 : Grupp tal-Partit Liberali, Demokratiku u Riformista - Membru tal-bureau
  • 06-11-1996 / 12-11-1996 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru
  • 13-11-1996 / 08-06-1998 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru tal-bureau
  • 09-06-1998 / 14-09-1998 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 14-09-1998 : Partido Social Democrata (il-Portugall)

Viċi President 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Parlament Ewropew
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Bureau
  • 14-01-1997 / 09-03-1998 : Parlament Ewropew
  • 14-01-1997 / 09-03-1998 : Bureau

Membri 

  • 21-07-1994 / 10-07-1995 : Kumitat dwar ir-Regoli ta’ Procedura, l-verifika ta’ Kredenzjali u Immunitajiet
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika t’Isfel
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika t’Isfel
  • 16-01-1997 / 14-09-1998 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Libertajiet civili u l-Affarijiet Interni
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Sottokumitat dwar id-Drittijiet Umani
  • 10-07-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar ir-Regoli ta’ Procedura, l-verifika ta’ Kredenzjali u Immunitajiet
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Russja
  • 16-01-1997 / 03-03-1998 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Russja
  • 01-12-1997 / 14-09-1998 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Russja