Isabella LÖVIN : It-tmien leġiżlatura 

Gruppi politiċi 

  • 01-07-2014 / 02-10-2014 : Grupp tal-Ħodor/Alleanza Ħielsa Ewropea - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 01-07-2014 / 02-10-2014 : Miljöpartiet de gröna (l-Iżvezja)

Viċi President 

  • 07-07-2014 / 02-10-2014 : Kumitat għas-Sajd

Membri 

  • 01-07-2014 / 06-07-2014 : Kumitat għas-Sajd
  • 14-07-2014 / 02-10-2014 : Delegazzjoni għall-Assemblea Parlamentari Konġunta AKP-UE

Sostitut 

  • 01-07-2014 / 02-10-2014 : Kumitat għall-Ambjent, is-Saħħa Pubblika u s-Sikurezza ta' l-Ikel
  • 14-07-2014 / 02-10-2014 : Delegazzjoni għar-relazzjonijiet mar-Repubblika Popolari taċ-Ċina

Attivitajiet parlamentari ewlenin 

Kontributi għal dibattiti plenarji 
Diskorsi magħmula matul is-sessjoni plenarja u dikjarazzjonijiet bil-miktub relatati mad-dibattiti fil-plenarja. Artikoli 204 u 171(11) tar-Regoli ta' Proċedura

Dikjarazzjonijiet 

Dikjarazzjoni ta'' interessi finanzjarji