Lelio LAGORIO : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Grupp Socjalista - Viċi President
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Viċi President

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partito socialista italiano (l-Italja)

Membri 

  • 26-07-1989 / 19-11-1990 : Kumitat dwar l-Energija, Ricerka u Teknologija
  • 26-07-1989 / 19-11-1990 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 12-10-1990 / 14-01-1992 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 15-01-1992 / 10-02-1992 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Malta
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar ir-Regoli ta’ Procedura, l-verifika ta’ Kredenzjali u Immunitajiet
  • 11-02-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izlanda
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izlanda
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izlanda

Sostitut 

  • 26-07-1989 / 15-09-1989 : Kumitat dwar il-Biedja, Sajd u l-Izvilupp Rurali
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Cipru
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Cipru
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Cipru