Calogero LO GIUDICE : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 11-02-1990 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru
  • 12-02-1990 / 20-01-1992 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru tal-bureau
  • 21-01-1992 / 03-02-1993 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru
  • 04-02-1993 / 18-07-1994 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru tal-bureau

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (l-Italja)

Membri 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Organizzazzjoni tal-Gnus Maghquda
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Sottokumitat dwar id-Drittijiet Umani
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti

Sostitut 

  • 26-07-1989 / 14-06-1991 : Kumitat dwar il-Biedja, Sajd u l-Izvilupp Rurali
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali u l-Ippjanar Regjonali
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin u Sigurta’
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali