Jean-Louis BORLOO : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 04-09-1992 : Membri mhux marbuta

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 04-09-1992 : sans étiquette (Franza)

Membri 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali u l-Ippjanar Regjonali
  • 15-01-1992 / 04-09-1992 : Kumitat dwar Politika Regjonali, Ippjanar Regjonali u Relazzjonijiet ma’ l-Awtoritajiet Regjonali u Lokali
  • 15-01-1992 / 04-09-1992 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izlanda

Sostitut 

  • 29-05-1991 / 14-01-1992 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 15-01-1992 / 04-09-1992 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni