Salvatore LIMA : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 12-03-1992 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 12-03-1992 : Democrazia cristiana (l-Italja)

Membri 

  • 26-07-1989 / 11-03-1990 : Kumitat dwar ir-Regoli ta’ Procedura, l-verifika ta’ Kredenzjali u Immunitajiet
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstralja u z-Zelandja l-Gdida
  • 12-03-1990 / 18-02-1991 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, l-Mezzi u Sport
  • 15-01-1992 / 12-03-1992 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstralja u z-Zelandja l-Gdida

Sostitut 

  • 12-03-1990 / 10-05-1990 : Kumitat dwar ir-Regoli ta’ Procedura, l-verifika ta’ Kredenzjali u Immunitajiet
  • 16-05-1990 / 14-01-1992 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 13-06-1990 / 14-01-1992 : Kumitat dwar ir-Regoli ta’ Procedura, l-verifika ta’ Kredenzjali u Immunitajiet
  • 15-01-1992 / 12-03-1992 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin u Sigurta’
  • 15-01-1992 / 12-03-1992 : Kumitat dwar il-Kultura, Zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi