Fittex

Assistenti

Tip

Membri

A P Steuerberatungsgesellschaft mbH Aġenti tal-ħlas Martina MICHELS Helmut SCHOLZ Gabriele ZIMMER
A QUO S. COOP. MAD Aġenti tal-ħlas Marina ALBIOL GUZMÁN Javier COUSO PERMUY
Zine Dajana ABASS ALI Assistenti akkreditati Janusz KORWIN-MIKKE
Francesca Abbado Assistenti akkreditati Curzio MALTESE
ABBAS AND CO Aġenti tal-ħlas Amjad BASHIR
ABCD CONSULTANTS Aġenti tal-ħlas Emmanuel MAUREL Gilles PARGNEAUX
Zohra ABDULLAH Trainees Petras AUŠTREVIČIUS
Stephanie ABELA Assistenti lokali Alfred SANT
Andrea ABONDIO Assistenti lokali Marco ZANNI
Marta ABOUD BELLAS Assistenti akkreditati Tania GONZÁLEZ PEÑAS
Kaoutar ABOUSMIR Assistenti akkreditati Sajjad KARIM
Jose Ruben ABREU DE CASTRO Trainees Liliana RODRIGUES
Christoph ABT Assistenti akkreditati Karl-Heinz FLORENZ
Jakub AC Trainees Eduard KUKAN
ACCORD Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Aġenti tal-ħlas Zdzisław KRASNODĘBSKI
ACCOUNTANTSKANTOOR G WOUTERS & CO BVBA Aġenti tal-ħlas Hilde VAUTMANS
ACCOUNTANTSKANTOOR G. WOUTERS EN CO Aġenti tal-ħlas Lieve WIERINCK
ACCOUNTOR TURKU/PARGAS ex-PRETAX Aġenti tal-ħlas Nils TORVALDS
Coline ACH Assistenti akkreditati Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY
Susanne ACKERMANN Assistenti lokali Christian EHLER
Ioana Catalina ACONSTANTINESEI Assistenti akkreditati Mihai ŢURCANU
AD OMNIA Fornituri ta servizzi Iveta GRIGULE
Biborka ADAM Assistenti akkreditati Ádám KÓSA
ADAMEC AUDIT S.R.O. Aġenti tal-ħlas Miroslav POCHE Stanislav POLČÁK Michaela ŠOJDROVÁ Pavel SVOBODA Tomáš ZDECHOVSKÝ
Tomas ADAMEC Trainees Lidia Joanna GERINGER de OEDENBERG
Christopher ADAMS Assistenti lokali (grupējums) Nigel FARAGE Raymond FINCH
Patrick Antony ADAMS Assistenti akkreditati Syed KAMALL
Anna Dorota ADAMSKA - PELESZ Assistenti lokali Urszula KRUPA
Francesca ADAMU Trainees Salvatore CICU
Peter Gabor ADAMY Trainees Csaba MOLNÁR
Despoina ADAVALOGLOU Assistenti lokali Sotirios ZARIANOPOULOS
Matteo ADDUCI Assistenti akkreditati Brando BENIFEI
Marjana Adomeit Assistenti lokali Jens GIESEKE
ADP-AUDIT, DANE, PORADENSTVO, S.R.O. Aġenti tal-ħlas Eduard KUKAN Ivan ŠTEFANEC
ADV. CARSTEN KISTEIN APS Aġenti tal-ħlas Margrete AUKEN
ADVOKATNI KANCELAR PETRASEK & SLEPICKA Fornituri ta servizzi Kateřina KONEČNÁ
Kristina AERLIC Assistenti lokali Dubravka ŠUICA
Nicolas Albert Daniel AFFLATET Assistenti akkreditati Bernd LUCKE
Ana Cristina AFONSO LEITAO Assistenti akkreditati António MARINHO E PINTO
AG. CED SRL Aġenti tal-ħlas Marco AFFRONTE
Ameyovi AGBEMAVOR Assistenti akkreditati Maurice PONGA
Karl AGIUS Assistenti akkreditati Therese COMODINI CACHIA
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Aġenti tal-ħlas Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Aġenti tal-ħlas (grupējums) Eugen FREUND Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
Matteo AGNOLETTO Assistenti lokali Renata BRIANO
Asla AHMEDOVA Trainees Ilhan KYUCHYUK
Yumgyul AHMEDOVA Assistenti lokali Filiz HYUSMENOVA
Maria Jose AIRA MARTIN Assistenti akkreditati Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA
AITNET - Tomasz Bystrowski Fornituri ta servizzi Róża Gräfin von THUN UND HOHENSTEIN
Marija ALADIC Trainees Tonino PICULA
Giovanni ALBANI Aġenti tal-ħlas Damiano ZOFFOLI
Sarah Maria ALBER Assistenti akkreditati Ingeborg GRÄSSLE
Pilar ALBERT SANCHEZ Assistenti akkreditati Santiago FISAS AYXELÀ
Elena ALBERTI Assistenti lokali Fulvio MARTUSCIELLO
Hana ALBORGHETTI Trainees Jozo RADOŠ
Jelena ALEKSIC Assistenti lokali Ivo VAJGL
Nevena ALEKSIEVA Assistenti lokali Sergei STANISHEV
Miglė Alenčikaitė Assistenti akkreditati Antanas GUOGA
Loredana-Gabriela Alexandru Assistenti akkreditati Sorin MOISĂ
Ruxandra-Alina ALEXE Assistenti lokali Daciana Octavia SÂRBU
Zooula ALKIVIADI Assistenti lokali Demetris PAPADAKIS
All Profit Business & Co s.c. Aġenti tal-ħlas Danuta JAZŁOWIECKA
John ALLEN Assistenti lokali Tim AKER
Julie Anne ALLISON Assistenti lokali Derek VAUGHAN
ALLROUND SERVICE GmbH Aġenti tal-ħlas Udo VOIGT
Par Rikard ALLVIN Assistenti lokali Max ANDERSSON
Lajos ALMASI Assistenti lokali Krisztina MORVAI
Andrea Patricia ALMEIDA CORDERO Assistenti akkreditati Mariya GABRIEL
Nagore ALMENA ARBEO Assistenti akkreditati Pilar del CASTILLO VERA
ALMOND TREE s.r.l. Fornituri ta servizzi Rosa D'AMATO
ALPHA INFO Fornituri ta servizzi Dubravka ŠUICA
Laure ALTEIRAC Assistenti akkreditati Michèle ALLIOT-MARIE
Marie Katharina ALTER Assistenti akkreditati Gesine MEISSNER
Nicholas James ALTHAM Assistenti akkreditati Jacqueline FOSTER
Giancarlo ALTIERI Assistenti akkreditati (grupējums) Andrea COZZOLINO Roberto GUALTIERI
Pierre-Edouard Tamatoa ALTIERI Assistenti akkreditati Renaud MUSELIER
Jon ALTOLAGIRRE ASKASIBAR Assistenti lokali Josu JUARISTI ABAUNZ
ALTONEO Conseil Aġenti tal-ħlas Jean ARTHUIS
Magali ALTOUNIAN Assistenti akkreditati Françoise GROSSETÊTE
Victor Luis ALVAREZ MARTINEZ Assistenti lokali Estefanía TORRES MARTÍNEZ
Joana ALVES Trainees José Inácio FARIA
JOSE ALBERTO ALVES PEREIRA Assistenti akkreditati (grupējums) Francisco ASSIS Ana GOMES Liliana RODRIGUES Maria João RODRIGUES Manuel dos SANTOS Ricardo SERRÃO SANTOS Pedro SILVA PEREIRA Carlos ZORRINHO
Giuseppe ALVIGGI Trainees Andrea COZZOLINO
Antonella ALVISINI Assistenti akkreditati Paolo DE CASTRO
AM ASPECT OOD Aġenti tal-ħlas Eva MAYDELL
Maria Do Rosario Henriques AMADOR Assistenti lokali João PIMENTA LOPES
Hakan AMASYALI Assistenti akkreditati Filiz HYUSMENOVA
Elisa AMATISTA Trainees Raffaele FITTO
Santa AMATO Trainees Salvatore CICU
Jean Etienne Marie Patrick AMAUDRIC DU CHAFFAUT Assistenti akkreditati Angélique DELAHAYE
Benedetta AMBROGETTI Assistenti lokali Simona BONAFÈ
Marlena Agnieszka AMBROZIK Assistenti lokali Urszula KRUPA
Justyna AMKO Ameljan-Kowalska Fornituri ta servizzi Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Filomena AMOR MERINO Assistenti lokali (grupējums) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Mafalda Margarida AMORIM OLIVEIRA DE SOUSA Trainees José Inácio FARIA
Michel Vincent ANDERLINI Assistenti akkreditati Jasenko SELIMOVIC
Henrik Bang ANDERSEN Assistenti akkreditati Rina Ronja KARI
Jens ANDERSEN Assistenti lokali Margrete AUKEN
Michel Bloch ANDERSEN Trainees Morten LØKKEGAARD
Mikkel Bang Andersen Assistenti akkreditati (grupējums) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Mikkel Mejling ANDERSEN Assistenti akkreditati (grupējums) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Martin ANDERSSON Assistenti akkreditati Fredrick FEDERLEY
Karen Louise Anderton Assistenti lokali Keith TAYLOR
Armen ANDONIAN Assistenti akkreditati Nirj DEVA
Guenter ANDRAE Assistenti lokali Peter JAHR
Marton ANDRASSY Assistenti akkreditati Tamás DEUTSCH
Elsa Andreadou Assistenti akkreditati Kostas CHRYSOGONOS
Nikolay ANDREEV Assistenti akkreditati Nikolay BAREKOV
Nikolay ANDREEV Assistenti lokali Mariya GABRIEL
Elka Andreeva Assistenti lokali Nikolay BAREKOV
Magdalina ANDREEVA Assistenti akkreditati Nikolay BAREKOV
Luis Ignacio ANDREU PALOMARES Assistenti lokali Florent MARCELLESI
Mieke ANDRIESE Assistenti akkreditati Marcel de GRAAFF
Adriana-Roxana ANDRONIC Assistenti akkreditati Damian DRĂGHICI
Martin ANDRONOV Trainees Emil RADEV
Artur ANDRYSIAK Fornituri ta servizzi Jarosław KALINOWSKI
Perrine ANDRZEJEWSKI Assistenti akkreditati Gilles PARGNEAUX
Anabel ANDUJAR VAZQUEZ Assistenti akkreditati Francisco José MILLÁN MON
Matteo ANGELI Fornituri ta servizzi Herbert DORFMANN
Martina ANGELINI Assistenti akkreditati Rosa D'AMATO
Kiril ANGELOV Assistenti lokali Nikolay BAREKOV
MITKO ANGELOV Assistenti akkreditati Svetoslav Hristov MALINOV
Daniel ANGER Assistenti lokali Arne LIETZ
Ioan Mircea Anghel Assistenti lokali Emilian PAVEL
Raluca ANGHEL Assistenti akkreditati Emilian PAVEL
Adina-Maria ANGHELACHE Trainees Andi CRISTEA
Elena ANGHELINI Assistenti lokali Claudiu Ciprian TĂNĂSESCU
Dario ANNOSCIA Assistenti akkreditati Alfred SANT
Konstantina ANTHI Assistenti akkreditati Eva KAILI
ANTHONY RJ WALKER IT SERVICES Fornituri ta servizzi Jill SEYMOUR
Andrei-Tiberius ANTOHI Assistenti lokali Dan NICA
Stephanie ANTOINE-JACQUEMARD Assistenti akkreditati Frank ENGEL
Michela ANTONIOLI Assistenti lokali Massimiliano SALINI
Desislava ANTONOVA Assistenti lokali Svetoslav Hristov MALINOV
Marina ANTONOVA Assistenti akkreditati Andrey NOVAKOV
Russell Thomas ANTRAM Assistenti lokali Seb DANCE
Saara ANTTINEN Assistenti akkreditati Liisa JAAKONSAARI
Vytautas ANUZIS Assistenti lokali Valentinas MAZURONIS
Erik APEL Assistenti akkreditati Bodil VALERO
Ana Cristina Apolinario Delgado Assistenti akkreditati António MARINHO E PINTO
APS STEUERBERATER Aġenti tal-ħlas Sylvia-Yvonne KAUFMANN Jo LEINEN Arne LIETZ Susanne MELIOR
APSIS AUDIT Aġenti tal-ħlas Nathalie GRIESBECK Robert ROCHEFORT
AQUILONIS d.o.o Fornituri ta servizzi Davor ŠKRLEC
Maximilian Marcello Horst ARACENA Assistenti akkreditati Franz OBERMAYR
Gergely Laszlo ARATO Assistenti akkreditati Péter NIEDERMÜLLER
Daniel Filipe ARAUJO CASTRO NEVES Assistenti akkreditati Paulo RANGEL
Aroa ARAUZO PEREZ Assistenti lokali Javi LÓPEZ
ARCOLYS Fornituri ta servizzi Michèle ALLIOT-MARIE
Monica ARENAS Assistenti lokali Louis MICHEL
Maxime ARGENTIN Assistenti lokali Nicolas BAY
Mihaela ARGIROVA Assistenti lokali Andrey KOVATCHEV
Cristina Maria ARION Assistenti akkreditati Cristian Dan PREDA
ARISTON Fornituri ta servizzi Miroslav POCHE
Antonino ARLACCHI Assistenti akkreditati Ivo VAJGL
Mark ARLESTRAND Assistenti akkreditati Jasenko SELIMOVIC
Laura ARMBRUSTER Trainees Peter SIMON
Justine ARNAUD Assistenti lokali Michèle RIVASI
Pierre-Yvain ARNAUD Assistenti lokali Guillaume BALAS
Christian ARON Assistenti lokali Angelika NIEBLER
Miguel Xavier ARTETA ARILLA Assistenti lokali Maite PAGAZAURTUNDÚA RUIZ
ARTS MEDIA Fornituri ta servizzi Raffaele FITTO
Artsylvania Media Srl Fornituri ta servizzi Daniel BUDA
Cecilia ARVEDI Assistenti akkreditati Daniela AIUTO
Maria Maijastiina ARVOLA Assistenti akkreditati Petri SARVAMAA
ASAT CONSULTING (EX TAX ADVISORY & CONSULTING SRL) Aġenti tal-ħlas Adina-Ioana VĂLEAN
Mariano Luis Asenjo Pajares Assistenti lokali Paloma LÓPEZ BERMEJO
Antoaneta ASENOVA Assistenti akkreditati Filiz HYUSMENOVA
Asenia ASENOVA Assistenti lokali Nikolay BAREKOV
ASIANAJOTOIMISTO FERENDA OY Aġenti tal-ħlas Pirkko RUOHONEN-LERNER Hannu TAKKULA
Alise ASKINEZERE Assistenti akkreditati Catherine STIHLER
ASOCIATIA DEMOCRATIE, DIALOG, CIVILIZATIE Fornituri ta servizzi Monica MACOVEI
Andre ASSARSSON Assistenti lokali Gunnar HÖKMARK
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS PCF Aġenti tal-ħlas Patrick LE HYARIC
Karl-Hadrien ASTIE Assistenti lokali (grupējums) Angélique DELAHAYE Brice HORTEFEUX
ASTRA REFIZ D.O.O. Aġenti tal-ħlas Tonino PICULA Davor ŠKRLEC
Magdalena Zhivkova Atanasova Assistenti lokali Nikolay BAREKOV
Tsvetelina ATANASOVA Assistenti lokali Georgi PIRINSKI
Georgios ATHANASIADIS Assistenti akkreditati Theodoros ZAGORAKIS
Ashely ATKINS Assistenti lokali Ian DUNCAN
Stephen Bryan ATKINSON Assistenti akkreditati James CARVER
Andro ATLAGA Assistenti akkreditati Ivica TOLIĆ
Dimitrios Atreidis Assistenti lokali Theodoros ZAGORAKIS
Clotilde AUBET Trainees Aymeric CHAUPRADE
AUDECA Aġenti tal-ħlas Guillaume BALAS Isabelle THOMAS
Patrice AUDIBERT Assistenti akkreditati Frédérique RIES
AUDIT CONSEIL EXPERTISE - Guy Castinel Aġenti tal-ħlas Renaud MUSELIER
AUDITAX Aġenti tal-ħlas Vladimír MAŇKA Boris ZALA
AUDITCONSULTING EOOD Aġenti tal-ħlas Mariya GABRIEL
AUDITRIUSMAD AUDITORIA E CONSULTORIA LDA Aġenti tal-ħlas Liliana RODRIGUES
Aurelia Serena Auerbacher Assistenti akkreditati Siegfried MUREŞAN
Claas AUGNER Fornituri ta servizzi Martin SONNEBORN
Elisabeth AUGUSTIN Assistenti lokali Kerstin WESTPHAL
James Frederick AULIFFE Assistenti akkreditati Richard ASHWORTH
Crawford Roy Martin AUSTIN Assistenti akkreditati Steven WOOLFE
AUTOTAKSI PSALTIROV ROMAN S.P. Fornituri ta servizzi Romana TOMC
Fabio AVALLONE Fornituri ta servizzi Pina PICIERNO
Audrey AVESQUE Assistenti lokali Renaud MUSELIER
David AVILA Aġenti tal-ħlas Marisa MATIAS
AVILA Spolka z ograniczona odpowiedzialnosci Aġenti tal-ħlas Zdzisław KRASNODĘBSKI
Manuel AVRAMESCU Assistenti akkreditati Ramona Nicole MĂNESCU
Alice AWAD Trainees Piernicola PEDICINI
Florin Alin AXIN Assistenti lokali Doru-Claudian FRUNZULICĂ
Lydia AXTMANN Assistenti lokali Beatrix von STORCH
Sophie Alexandra AYLMER Assistenti akkreditati Keith TAYLOR
AZETS INSIGHT AB Aġenti tal-ħlas Max ANDERSSON Malin BJÖRK Christofer FJELLNER Gunnar HÖKMARK
AZETS INSIGHT AB Aġenti tal-ħlas (grupējums) Jytte GUTELAND Anna HEDH Olle LUDVIGSSON Jens NILSSON Marita ULVSKOG
Cirilo Andre AZEVEDO DA COSTA Assistenti lokali Paulo RANGEL
Zunaira AZHAR Fornituri ta servizzi Sajjad KARIM
Linda AZIZ Assistenti akkreditati Cecilia WIKSTRÖM
AZUKEN LTD Aġenti tal-ħlas Ilhan KYUCHYUK
Claire Azzopardi Assistenti lokali Miriam DALLI
Nicholas Azzopardi Assistenti lokali David CASA
Anissa AZZOUG Assistenti lokali Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY

Assistent akkreditat huwa ibbażat f''wieħed mit-tliet postijiet ta'' ħidma tal-Parlament Ewropew (Brussell, Lussemburgu, Strasburgu) u għandu kuntratt tax-xogħol skont il-liġi Ewropea konkluż direttament mal-Parlament Ewropew. Assistent lokali huwa ibbażat f''wieħed mill-Istati Membri oħrajn tal-UE u għandu kuntratt tax-xogħol jew kuntratt bħala fornitur ta'' servizz iggvernat mil-liġi privata u li jiġi konkluż direttament mal-Membru u huwa soġġett għad-dritt nazzjonali. Barra minn hekk, il-Membri jistgħu wkoll jilqgħu trainees fil-bini tal-PE u fl-Istati Membri.
Għal aktar tagħrif, ara t-taqsima Dispożizzjonijiet dwar il-persunal.