Fittex

Assistenti

Tip

Membri

G&P GORNIK UND PARTNER Aġenti tal-ħlas Simon Peter
GABALYTE Vilma Assistenti akkreditati Balčytis Zigmantas
GABCOVA Jaroslava Fornituri ta servizzi Záborská Anna
GABLER Astrid Fornituri ta servizzi Niebler Angelika
GABRIEL François Assistenti akkreditati Danjean Arnaud
GABRIEL Gino Assistenti lokali Jahr Peter
GABRIEL Sandra Assistenti lokali Eck Stefan
GABRYELCZYK Jaroslaw Assistenti lokali Krasnodębski Zdzisław
GADACZEK Maciej Assistenti lokali Gierek Adam
GADAN Olivier Assistenti akkreditati Morano Nadine
GAERTNER Johanna Assistenti lokali Karas Othmar
GAIDAMAVICIUS Andrejus Assistenti lokali Ropė Bronis
GAI Lin Assistenti akkreditati Deva Nirj
GAILLARD Romain Assistenti lokali Durand Pascal
GAJDOS Attila Assistenti akkreditati Kovács Béla
GAKI Beatrice Assistenti akkreditati Kyrkos Miltiadis
GALEA Rebecca Assistenti akkreditati Casa David
GALESSO Alberto Aġenti tal-ħlas Zanonato Flavio
GALIMI Isabella Assistenti akkreditati Pittella Gianni
GALINEC Davor Fornituri ta servizzi Maletić Ivana
GALISSARD Marion Assistenti akkreditati Vergiat Marie-Christine
GALLAGHER Clare Assistenti lokali Smith Alyn
GALLEGO AMADOR Francisco Javier Assistenti akkreditati (grupējums) Aguilera García Clara Eugenia Ayala Sender Inés Blanco López José Cabezón Ruiz Soledad Fernández Jonás García Pérez Iratxe Gardiazabal Rubial Eider Guerrero Salom Enrique Gutiérrez Prieto Sergio Jáuregui Atondo Ramón López Aguilar Juan Fernando Rodríguez-Piñero Fernández Inmaculada Valenciano Elena
GALLEGO-MESAS Anna Maria Assistenti akkreditati Engel Frank
GALLI Emilio Aġenti tal-ħlas Mosca Alessia Maria
GALLO SANCHEZ Aurora Assistenti lokali Díaz de Mera García Consuegra Agustín
Gallov Adrienne Eva Assistenti lokali Jávor Benedek
GALLUZZI Andrea Assistenti lokali Valli Marco
GAMBESCIA Alberto Fornituri ta servizzi Pittella Gianni
GAMBINI Umberto Assistenti akkreditati Tremosa i Balcells Ramon
Gambir Schahina Trainees Reintke Terry
GANDIBLEUX Soraya Assistenti akkreditati Deprez Gérard
GANGL Lukas Assistenti lokali Karas Othmar
GANKIEWICZ Marian Assistenti akkreditati Żółtek Stanisław
GANTZIA Eleni Assistenti lokali Papadimoulis Dimitrios
GANZER-HENSEL Janina Assistenti lokali Reul Herbert
GAPSKI Grzegorz Assistenti lokali Ujazdowski Kazimierz Michał
GARBRACHT Kerstin Helene Assistenti akkreditati Pretzell Marcus
GARCIA ALBERTI Jesus Assistenti akkreditati (grupējums) Ayuso Pilar del Castillo Vera Pilar Díaz de Mera García Consuegra Agustín Estaràs Ferragut Rosa Fisas Ayxelà Santiago González Pons Esteban de Grandes Pascual Luis Herranz García Esther Iturgaiz Carlos Jiménez-Becerril Barrio Teresa Lope Fontagné Verónica López-Istúriz White Antonio Mato Gabriel Millán Mon Francisco José Valcárcel Siso Ramón Luis Zalba Bidegain Pablo
GARCIA BRAVO Kilian Assistenti akkreditati Gambús Francesc
GARCIA COLMENAR Cristina Assistenti lokali del Castillo Vera Pilar
GARCIA JONES Miguel José Assistenti akkreditati del Castillo Vera Pilar
Garcia Lopez Victor Trainees López-Istúriz White Antonio
GARCIA MENENDEZ Pelayo Assistenti lokali González Peñas Tania
GARCIA NAVARRO Alvaro Assistenti akkreditati López Aguilar Juan Fernando
GARCIA TAMARA Isabel Assistenti akkreditati Jáuregui Atondo Ramón
Gardner Joanna Trainees Girling Julie
GARLINSKA Aleksandra Karolina Assistenti akkreditati Hübner Danuta Maria
GARMPIDIS Theodoros Aġenti tal-ħlas Chrysogonos Kostas
GARRIDO GOUVEIA Edgar Alexandre Assistenti lokali Monteiro de Aguiar Cláudia
GARRIDO MARTINEZ Jesus Angel Aġenti tal-ħlas Herranz García Esther Zalba Bidegain Pablo
GARRONE Nicolo Assistenti lokali Cirio Alberto
GARZO Eva Assistenti lokali Ujhelyi István
GARZON SUAREZ Lorenzo Assistenti lokali Vallina Ángela
GASI Erol Assistenti lokali Borzan Biljana
Gasior Malgorzata Trainees Olbrycht Jan
GASPAR MATEUS FOLGOSA Inês Isabel Assistenti akkreditati Calvet Chambon Enrique
GASPAR Isabelle Assistenti lokali Juvin Philippe
GATELIER Claire Trainees Morano Nadine
Gater Francesca Assistenti lokali Lambert Jean
GATT Anthony David Assistenti lokali Dalli Miriam
GATTO Davide Assistenti lokali Adinolfi Isabella
GAUDI-NAGY Tamas Fornituri ta servizzi Morvai Krisztina
Gau Kathleen Assistenti lokali (grupējums) Balz Burkhard Böge Reimer Brok Elmar Caspary Daniel Collin-Langen Birgit Deß Albert Ehler Christian Ferber Markus Florenz Karl-Heinz Gahler Michael Gieseke Jens Gräßle Ingeborg Hohlmeier Monika Jahr Peter Koch Dieter-Lebrecht Kuhn Werner Langen Werner Liese Peter Lins Norbert McAllister David Mann Thomas Niebler Angelika Pieper Markus Quisthoudt-Rowohl Godelieve Reul Herbert Schulze Sven Schwab Andreas Sommer Renate Verheyen Sabine Voss Axel Weber Manfred Wieland Rainer Winkler Hermann Zeller Joachim
GAUZA Iwona Assistenti lokali Czarnecki Ryszard
GAVRA Laurentiu Assistenti akkreditati Buda Daniel
GAWRYLIK Adam Assistenti lokali Siekierski Czesław Adam
GAZELEY Joe William Trainees Borrelli David
GB ASESORES Aġenti tal-ħlas Ayuso Pilar Estaràs Ferragut Rosa Fisas Ayxelà Santiago González Pons Esteban de Grandes Pascual Luis Herranz García Esther Lope Fontagné Verónica López-Istúriz White Antonio Mato Gabriel Millán Mon Francisco José Valcárcel Siso Ramón Luis
GB ASESORES Aġenti tal-ħlas (grupējums) Ayuso Pilar del Castillo Vera Pilar Díaz de Mera García Consuegra Agustín Estaràs Ferragut Rosa Fisas Ayxelà Santiago González Pons Esteban de Grandes Pascual Luis Herranz García Esther Iturgaiz Carlos Jiménez-Becerril Barrio Teresa Lope Fontagné Verónica López-Istúriz White Antonio Mato Gabriel Millán Mon Francisco José Valcárcel Siso Ramón Luis Zalba Bidegain Pablo
GCL Ile de France Aġenti tal-ħlas Gollnisch Bruno
GEABURU Aurel Fornituri ta servizzi Marinescu Marian-Jean
Geambasu Matei Trainees Ungureanu Traian
GEBAUER Daniela Assistenti lokali Verheyen Sabine
GECI Milan Assistenti akkreditati Smolková Monika
GECIOVA Jana Assistenti lokali Smolková Monika
GEDECK Maureen Fornituri ta servizzi Mann Thomas
Geerdes Kathrin Trainees Gieseke Jens
GEHRING & KOLLEGEN GMBH Aġenti tal-ħlas Pieper Markus
GEHRKE Elisabeth Alexandra Lucille Assistenti akkreditati (grupējums) Guteland Jytte Hedh Anna Ludvigsson Olle Nilsson Jens Ulvskog Marita
Geiger Zoltan Gyula Assistenti lokali Kovács Béla
Geisler Emmanuel Aġenti tal-ħlas Chauprade Aymeric
GELEIJNS Regine Assistenti lokali (grupējums) Eickhout Bas Sargentini Judith
Gelli Simone Assistenti lokali Buonanno Gianluca
GENDERA Elzbieta Assistenti lokali Kozłowska-Rajewicz Agnieszka
GENGENBACH Christian Assistenti akkreditati De Masi Fabio
GENIA d.o.o. Aġenti tal-ħlas Jakovčić Ivan
GENNATA-MAY Aggeliki Aġenti tal-ħlas Epitideios Georgios
GENTEMANN Cornelia Assistenti lokali Quisthoudt-Rowohl Godelieve
GEORGAKOPOULOS Desiree Assistenti akkreditati Khan Afzal
Georgantas Antonios Assistenti lokali Papadimoulis Dimitrios
GEORGIEVA PETKOVA Velina Assistenti lokali Iotova Iliana
GEORGIEVA Mihaela Assistenti akkreditati Malinov Svetoslav Hristov
GERBEAUX Maggy Assistenti lokali Delli Karima
GEREDAKIS Marie Daniele Aphrodite Assistenti akkreditati Balas Guillaume
GERENDAS CIAVATTONE Carolina Mariana Assistenti akkreditati Couso Permuy Javier
GERICKE Marita Assistenti lokali Balz Burkhard
GERIN Gerald Assistenti lokali (grupējums) Arnautu Marie-Christine Le Pen Jean-Marie
GERLICZ Witold Assistenti lokali Saryusz-Wolski Jacek
GERLOCH Ales Fornituri ta servizzi Zdechovský Tomáš
GERMANOU Virginia Assistenti akkreditati Mavrides Costas
GEROSA Valentina Assistenti lokali Borrelli David
GESCHINSKI Sven Assistenti lokali (grupējums) Henkel Hans-Olaf Kölmel Bernd Lucke Bernd Starbatty Joachim Trebesius Ulrike
GESKE Werner Assistenti lokali Kuhn Werner
GESTIO I ASESORIA DE L'HOSPITALET, SCCL Aġenti tal-ħlas Urtasun Ernest
GESTORIA DUQUE S.L. Aġenti tal-ħlas Díaz de Mera García Consuegra Agustín
GETTING THERE UK LIMITED Fornituri ta servizzi Collins Jane Hookem Mike
GEUDENS Tessa Assistenti akkreditati Van Brempt Kathleen
GHEORGHE Florina-Marina Assistenti lokali Grapini Maria
GHEORGHE Sergiu-Alexandru Assistenti lokali Cristea Andi
GHERLE ANCA PFA Fornituri ta servizzi Pavel Emilian
Gherman Roman Trainees von Weizsäcker Jakob
GHERSETTI FABIANSSON Tobias Albin Assistenti akkreditati (grupējums) Guteland Jytte Hedh Anna Ludvigsson Olle Nilsson Jens Ulvskog Marita
GHIGA Ion-Cristinel-Titi Assistenti lokali Diaconu Mircea
GHIMISI Oana Mihaela Assistenti lokali Diaconu Mircea
GHINEA Catalin Ion Assistenti lokali Marinescu Marian-Jean
Ghirxi Frans Fornituri ta servizzi Mizzi Marlene
Ghisoiu Ana Lacrima Assistenti lokali Grapini Maria
GHITA Irina Elena Trainees Buda Daniel
GIACCHETTA Cinzia Assistenti lokali Costa Silvia
GIACOMONE Luciano Assistenti lokali Buonanno Gianluca
GIAIMO Roberta Trainees Affronte Marco
GIALLOURIDES Andreas Assistenti akkreditati Epitideios Georgios
GIANNOULIDOU Anastasia Assistenti akkreditati Vozemberg-Vrionidi Elissavet
GIANNOUTSOU ATHINA Trainees Kouloglou Stelios
GIARDA Elena Aġenti tal-ħlas De Monte Isabella
GIBELIN Thibaud Assistenti akkreditati Jalkh Jean-François
Gibson Rebecca Fornituri ta servizzi Nicholson James
GIELO-POLITEWICZ Magdalena Assistenti lokali Wałęsa Jarosław
GIGANTE Stefania Assistenti lokali Patriciello Aldo
GIJSELAERS Thomas Assistenti akkreditati (grupējums) Eck Stefan Hazekamp Anja
Gil Rubio Gabriel Assistenti akkreditati Herranz García Esther
GIL TOMAS Oriol Assistenti lokali Gambús Francesc
GILLBERG Minna Assistenti akkreditati Engström Linnéa
GILLETT Susan Christine Assistenti lokali Karim Sajjad
GILL Jasnique Kaur Assistenti lokali Gill Neena
Gilotto Marco Trainees Viotti Daniele
GIMENEZ LARRAZ Francisco De Borja Assistenti akkreditati (grupējums) Ayuso Pilar del Castillo Vera Pilar Díaz de Mera García Consuegra Agustín Estaràs Ferragut Rosa Fisas Ayxelà Santiago González Pons Esteban de Grandes Pascual Luis Herranz García Esther Iturgaiz Carlos Jiménez-Becerril Barrio Teresa Lope Fontagné Verónica López-Istúriz White Antonio Mato Gabriel Millán Mon Francisco José Valcárcel Siso Ramón Luis Zalba Bidegain Pablo
GIORDANO Sabrina Assistenti lokali Cozzolino Andrea
GIORGI Francesco Assistenti akkreditati Panzeri Pier Antonio
GIRARDI Riccardo Assistenti akkreditati Bettini Goffredo Maria
GIRGIS Robert Adel Assistenti akkreditati Griffin Theresa
Girjoaba Radu-Martin Assistenti lokali Grapini Maria
GJERSTAD Kiti Assistenti akkreditati Pietikäinen Sirpa
GKAGKATSI Afroditi Assistenti akkreditati Chrysogonos Kostas
GKIKAS Anastasios Assistenti lokali Papadakis Konstantinos
GKOLIANOPOULOS Georgios Assistenti lokali Zarianopoulos Sotirios
GKOULIOS Spyridon Assistenti lokali Papadakis Konstantinos
GKOUTZIOMITROS-NIKOLAS Panagiotis Fornituri ta servizzi Sakorafa Sofia
GLADROW Olivier Assistenti lokali Kuhn Werner
Glad Sari Assistenti lokali Ruohonen-Lerner Pirkko
Gladysz Monika Trainees Grzyb Andrzej
Gladysz Piotr Assistenti lokali Czesak Edward
GLIGA Florin Valentin Aġenti tal-ħlas Buda Daniel
GLOBAL CONS INC SRL Aġenti tal-ħlas Dăncilă Viorica
GLOBALDIZAJN d.o.o Fornituri ta servizzi Petir Marijana
GLÜCK Thomas Assistenti akkreditati Mlinar Angelika
Glumac Nina Trainees Šuica Dubravka
GLUSKA Ewa Aġenti tal-ħlas Hoc Czesław
GLUSZYNSKA Angelika Assistenti akkreditati Ujazdowski Kazimierz Michał
GLVACOVA Iveta Assistenti akkreditati Flašíková Beňová Monika
GLYNN Marcus Assistenti akkreditati Hayes Brian
Gobiet Maximilian Trainees Becker Heinz K.
GODEANU Carmen Assistenti akkreditati Tapardel Claudia
GODINHO Madga Jesus Gomes Assistenti lokali Pimenta Lopes João
Goetschy Valentine Trainees Regner Evelyn
GOFF Jonathan Assistenti akkreditati Kamall Syed
Gogoglou Angelos Assistenti lokali Papadimoulis Dimitrios
GOLEBIEWSKA Katarzyna Assistenti lokali Piecha Bolesław G.
GOLEBIOWSKI Jozef Assistenti lokali Liberadzki Bogusław
GOLODNI Dimitri Assistenti lokali Zeller Joachim
GOMES CAMACHO Micaela Assistenti akkreditati Rodrigues Liliana
GOMES DA SILVA MIRRADO CANAS Joana Assistenti akkreditati Silva Pereira Pedro
GOMEZ GOICOLEA Jon Gurutz Assistenti akkreditati Bilbao Barandica Izaskun
GOMEZ GONZALEZ DE LAS CUEVAS Angel Aġenti tal-ħlas Bilbao Barandica Izaskun
GOMEZ VAZQUEZ Raul Assistenti lokali Sebastià Jordi
GONZALEZ GOZALBO Magdalena Assistenti akkreditati García Pérez Iratxe
GOODBOURN Diana Fornituri ta servizzi Hannan Daniel
GOODWIN Niall Assistenti akkreditati Kelly Seán
GORAS Michal Assistenti lokali Ujazdowski Kazimierz Michał
GORDEAN Raoul Sabin Fornituri ta servizzi Grapini Maria
Gordillo Costa Ana Trainees Estaràs Ferragut Rosa
GORI Sandro Assistenti akkreditati Agea Laura
GORIS Ine Hilde Assistenti akkreditati Van Brempt Kathleen
GOROVEI Domnica Assistenti lokali Preda Cristian Dan
GOTELLI Antonio Assistenti lokali Cofferati Sergio Gaetano
GOTINK Dirk Assistenti akkreditati (grupējums) van de Camp Wim de Lange Esther Lenaers Jeroen van Nistelrooij Lambert Schreijer-Pierik Annie
GOTTHARDT Tobias Assistenti akkreditati Gericke Arne
GOTTSCHALK Anja Assistenti akkreditati Giegold Sven
Gould Jessica Trainees Theurer Michael
GOVAERTS Pablo Assistenti lokali Loones Sander
GOWAN Andrew Assistenti lokali Dodds Diane
GOZUN-DELEANU Elena Assistenti akkreditati Weber Renate
Grab Joanna Assistenti lokali Hoc Czesław
Grabowska Justyna Assistenti lokali Wenta Bogdan Brunon
GRABOWSKY Sonja Assistenti akkreditati Köster Dietmar
GRACZYK Marcin Assistenti lokali Liberadzki Bogusław
GRADSTEIN STEPHANIE Assistenti akkreditati Howitt Richard
GRAFIN VON MAGNIS Valerie Assistenti lokali von Storch Beatrix
GRAHAMMER Julia Assistenti akkreditati Rübig Paul
GRALEK Alan Assistenti lokali Westphal Kerstin
GRANCHAROV Stefan Assistenti lokali Dzhambazki Angel
GRAS Klaus Assistenti lokali Deß Albert
GRASSI Jacopo Trainees Chinnici Caterina
GRASSO David Assistenti akkreditati Bayet Hugues
Gras Terezija Fornituri ta servizzi Plenković Andrej
GRAUDINS Arturs Assistenti lokali Grigule Iveta
GRAU Fiona Assistenti akkreditati Sippel Birgit
GRAVINA Giovannipio Assistenti lokali Comi Lara
GRAWERT Soeren Trainees Lambsdorff Alexander Graf
GRAY Catriona Assistenti akkreditati Honeyball Mary
GRAZELIS Aleksandras Assistenti lokali Saudargas Algirdas
GRAZIANO Paola Francesca Trainees Pogliese Salvatore Domenico
Graziato Maria Grazia Assistenti lokali Zanonato Flavio
GRAZULIS Arunas Assistenti akkreditati Ropė Bronis
GRECOVA Natalia Assistenti akkreditati Mayer Georg
Green Christine Elisabeth Assistenti lokali Ford Vicky
Gregorova Eva Fornituri ta servizzi Poc Pavel
GREGOVA Monica Aġenti tal-ħlas Smolková Monika
GREK Jakub Assistenti lokali Geringer de Oedenberg Lidia Joanna
GREKULA Hanna Assistenti akkreditati Sarvamaa Petri
GRELET Tiphaine Assistenti akkreditati Delahaye Angélique
GRIESSER Patrick Assistenti akkreditati Becker Heinz K.
GRIFFITHS MARSHALL Aġenti tal-ħlas Carver James Fox Ashley Girling Julie
GRIFFITHS Philip Assistenti lokali Nuttall Paul
GRIFFITHS Philip Fornituri ta servizzi Bours Louise
GRIGALIENE Rita Assistenti lokali Balčytis Zigmantas
Grigaliunaite Agne Assistenti lokali Landsbergis Gabrielius
GRIGORESCU Ileana Assistenti akkreditati Lewer Andrew
Grillmayer Hubert Assistenti lokali Vilimsky Harald
GRILLO Giovanni Assistenti lokali Pogliese Salvatore Domenico
GRINBLATS Maris Assistenti lokali Zīle Roberts
GRINSELL Karen Assistenti lokali McIntyre Anthea
GRISET Catherine Assistenti lokali Le Pen Marine
GRITSCH Hemma Assistenti lokali Lunacek Ulrike
GROCHOWSKI Benjamin Assistenti lokali Keller Ska
GROESCHL Anna Assistenti akkreditati Vana Monika
GRONFORS LANGSTROM Domino Assistenti lokali Valero Bodil
Groseil Matthieu Assistenti lokali Thomas Isabelle
GROSSE-CRUCIANI Jordan Assistenti lokali Bilde Dominique
GROSSE-RUYKEN Ursula Assistenti lokali Köster Dietmar
GROSSMANN Karen Aġenti tal-ħlas Jahr Peter
Gross Maurice Trainees Theurer Michael
GROSS Sascha Assistenti lokali Zeller Joachim
GROSU Ingrid Assistenti akkreditati Deva Nirj
GROSU Vlad Fornituri ta servizzi Marinescu Marian-Jean
GROTE Silvia Assistenti lokali Wieland Rainer
GROUNDWATER Rebecca Assistenti lokali Stihler Catherine
GRUBE-BENTE Gesa Assistenti lokali Rodust Ulrike
GRUBER Brigit Aġenti tal-ħlas De Masi Fabio
GRUPO LUIS CARRASCO, S.L. Aġenti tal-ħlas Becerra Basterrechea Beatriz Calvet Chambon Enrique Pagazaurtundúa Ruiz Maite
Gruszka Szymon Assistenti lokali Wiśniewska Jadwiga
GRYGAR Tomas Assistenti lokali Mach Petr
GRYGIEL Martyna Assistenti lokali Czarnecki Ryszard
GRZADKOWSKI Piotr Marek Assistenti lokali Kalinowski Jarosław
GRZELCZYK Mateusz Assistenti akkreditati Szejnfeld Adam
Grzeszczyk Leszek Assistenti lokali Hoc Czesław
GRZYWOK Artur Assistenti lokali Olbrycht Jan
GSB Steuerberatungsgesellschaft mbH Aġenti tal-ħlas Bullmann Udo
GSHK ASIA Fornituri ta servizzi Ujhelyi István
Guajardo Marina Trainees Nart Javier
Gudonyte Raminta Assistenti lokali Uspaskich Viktor
GUEDES LOBAO Alexandra Assistenti akkreditati Eck Stefan
GUERAUD-PINET Jonathan Assistenti akkreditati Le Hyaric Patrick
GUERRERA Giuseppe Assistenti akkreditati Pedicini Piernicola
GUERRE Vincent Assistenti akkreditati Cadec Alain
GUEUGNON Jean Eduard Assistenti lokali Le Grip Constance
GUGERELL Sarah Assistenti akkreditati Regner Evelyn
GUGGENBERGER Nikolas Assistenti akkreditati von Weizsäcker Jakob
GUGLIELMI Andrea Assistenti akkreditati Pogliese Salvatore Domenico
GUIJOSA CASADO Patricia Assistenti lokali Díaz de Mera García Consuegra Agustín
Guillermo Peris Vidorreta Trainees Sebastià Jordi
GUIMAN Andra Nicoleta Assistenti lokali Boştinaru Victor
GUIONY Jean Assistenti akkreditati Maurel Emmanuel
GUIRONNET DE MASSAS Eric Assistenti lokali D'Ornano Mireille
GULLEFORD Stuart Anthony Fornituri ta servizzi Agnew John Stuart
GÜNSTER Pierre Assistenti lokali Geier Jens
GUNTHER Lukas Assistenti lokali Köster Dietmar
GURN Niamh Assistenti akkreditati Harkin Marian
GUR Roland Assistenti akkreditati Szanyi Tibor
GUSIC Valentina Assistenti akkreditati Petir Marijana
GUSLEKOVA Kristina Assistenti lokali Barekov Nikolay
GUSMAO José Guilherme Assistenti akkreditati Matias Marisa
GUSTAFSSON Johan Assistenti akkreditati Fjellner Christofer
Guzman Biering Isabel Sueda Assistenti akkreditati Bütikofer Reinhard
GWYN WILLIAMS Armon Assistenti lokali Evans Jill
GYBERG Jesper Assistenti akkreditati Fjellner Christofer
GYENGE-TUROCZKI EMESE PFA Fornituri ta servizzi Winkler Iuliu
GYUROV Yasen Assistenti akkreditati Paunova Eva

Assistent akkreditat huwa ibbażat f''wieħed mit-tliet postijiet ta'' ħidma tal-Parlament Ewropew (Brussell, Lussemburgu, Strasburgu) u għandu kuntratt tax-xogħol skont il-liġi Ewropea konkluż direttament mal-Parlament Ewropew. Assistent lokali huwa ibbażat f''wieħed mill-Istati Membri oħrajn tal-UE u għandu kuntratt tax-xogħol jew kuntratt bħala fornitur ta'' servizz iggvernat mil-liġi privata u li jiġi konkluż direttament mal-Membru u huwa soġġett għad-dritt nazzjonali. Barra minn hekk, il-Membri jistgħu wkoll jilqgħu trainees fil-bini tal-PE u fl-Istati Membri.
Għal aktar tagħrif, ara t-taqsima Dispożizzjonijiet dwar il-persunal.