Fittex

Assistenti

Tip

Membri

G&P GORNIK UND PARTNER Aġenti tal-ħlas Peter SIMON
Linda Gaasch Assistenti akkreditati Claude TURMES
Vilma GABALYTE Assistenti akkreditati Zigmantas BALČYTIS
Astrid GABLER Fornituri ta servizzi Angelika NIEBLER
Heike GABRIEL Assistenti lokali Peter JAHR
Sandra GABRIEL Assistenti lokali Stefan ECK
Jaroslaw GABRYELCZYK Assistenti lokali Zdzisław KRASNODĘBSKI
Maciej GADACZEK Assistenti lokali Adam GIEREK
Olivier GADAN Assistenti akkreditati Nadine MORANO
Conrad GADOMSKI Assistenti lokali Stanisław ŻÓŁTEK
Margaret GAECKE Trainees Benedek JÁVOR
Sina GAERTNER Trainees Burkhard BALZ
Lin GAI Assistenti akkreditati Nirj DEVA
Andrejus GAIDAMAVICIUS Assistenti lokali Bronis ROPĖ
Romain GAILLARD Assistenti lokali Pascal DURAND
Attila GAJDOS Assistenti akkreditati Béla KOVÁCS
Beatrice GAKI Assistenti akkreditati Miltiadis KYRKOS
ADRIANA GALARDINI Assistenti akkreditati Andrea COZZOLINO
Beppe GALEA Assistenti lokali Francis ZAMMIT DIMECH
Rebecca GALEA Assistenti akkreditati David CASA
Alberto GALESSO Aġenti tal-ħlas Flavio ZANONATO
Ivana Galic Fornituri ta servizzi Ivana MALETIĆ
Davor GALINEC Fornituri ta servizzi Ivana MALETIĆ
Marion GALISSARD Assistenti akkreditati Marie-Christine VERGIAT
Clare GALLAGHER Assistenti lokali Alyn SMITH
Francisco Javier GALLEGO AMADOR Assistenti akkreditati (grupējums) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Maria Jesus GALLEGO ESTREMERA Assistenti akkreditati (grupējums) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Anna Maria GALLEGO-MESAS Assistenti akkreditati Frank ENGEL
Emilio GALLI Aġenti tal-ħlas Alessia Maria MOSCA
Aurora GALLO SANCHEZ Assistenti lokali Agustín DÍAZ DE MERA GARCÍA CONSUEGRA
Adrienne Eva Gallov Assistenti lokali Benedek JÁVOR
Andrea GALLUZZI Assistenti lokali Marco VALLI
Umberto GAMBINI Assistenti akkreditati Ramon TREMOSA i BALCELLS
Soraya GANDIBLEUX Assistenti akkreditati Gérard DEPREZ
Diego GANDOLFO Assistenti lokali Ignazio CORRAO
Marian GANKIEWICZ Assistenti akkreditati Stanisław ŻÓŁTEK
Eleni GANTZIA Assistenti lokali Dimitrios PAPADIMOULIS
Francesca GARBAGNATI Assistenti akkreditati Pier Antonio PANZERI
Magdalena GARBARZ Assistenti lokali Ryszard CZARNECKI
Kerstin Helene GARBRACHT Assistenti akkreditati Marcus PRETZELL
Alexandra Claudia GARCES REIS Assistenti akkreditati Liliana RODRIGUES
Jesus GARCIA ALBERTI Assistenti akkreditati (grupējums) Pilar AYUSO Pilar del CASTILLO VERA Agustín DÍAZ DE MERA GARCÍA CONSUEGRA Rosa ESTARÀS FERRAGUT Santiago FISAS AYXELÀ Esteban GONZÁLEZ PONS Luis de GRANDES PASCUAL Esther HERRANZ GARCÍA Carlos ITURGAIZ Teresa JIMÉNEZ-BECERRIL BARRIO Verónica LOPE FONTAGNÉ Antonio LÓPEZ-ISTÚRIZ WHITE Gabriel MATO Francisco José MILLÁN MON José Ignacio SALAFRANCA SÁNCHEZ-NEYRA Ramón Luis VALCÁRCEL SISO
Kilian GARCIA BRAVO Assistenti akkreditati Francesc GAMBÚS
Cristina GARCIA COLMENAR Assistenti lokali Pilar del CASTILLO VERA
Miguel José GARCIA JONES Assistenti akkreditati Pilar del CASTILLO VERA
Jose Horacio GARCIA MARI Aġenti tal-ħlas Lola SÁNCHEZ CALDENTEY
Alvaro GARCIA NAVARRO Assistenti akkreditati Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR
Marina GARCIA ORTEGA Assistenti lokali Enrique CALVET CHAMBON
Isabel GARCIA TAMARA Assistenti akkreditati Ramón JÁUREGUI ATONDO
Clara GARDU Assistenti akkreditati Elly SCHLEIN
Aleksandra Karolina GARLINSKA Assistenti akkreditati Danuta Maria HÜBNER
Theodoros GARMPIDIS Aġenti tal-ħlas Kostas CHRYSOGONOS
Christian GARRARD Assistenti akkreditati Clare MOODY
Terri GARRATT Assistenti lokali Seb DANCE
Edgar Alexandre GARRIDO GOUVEIA Assistenti lokali Cláudia MONTEIRO DE AGUIAR
Jesus Angel GARRIDO MARTINEZ Aġenti tal-ħlas Esther HERRANZ GARCÍA
Eva GARZO Assistenti lokali István UJHELYI
Roberta GASCO Assistenti lokali Lara COMI
Erol GASI Assistenti lokali Biljana BORZAN
Livia-Alexandra GASIOR Assistenti lokali (grupējums) Burkhard BALZ Reimer BÖGE Elmar BROK Daniel CASPARY Birgit COLLIN-LANGEN Albert DESS Christian EHLER Markus FERBER Karl-Heinz FLORENZ Michael GAHLER Jens GIESEKE Ingeborg GRÄSSLE Monika HOHLMEIER Peter JAHR Dieter-Lebrecht KOCH Werner KUHN Werner LANGEN Peter LIESE Norbert LINS David McALLISTER Thomas MANN Angelika NIEBLER Markus PIEPER Godelieve QUISTHOUDT-ROWOHL Dennis RADTKE Sven SCHULZE Andreas SCHWAB Renate SOMMER Sabine VERHEYEN Axel VOSS Manfred WEBER Rainer WIELAND Hermann WINKLER Joachim ZELLER
Inês Isabel GASPAR MATEUS FOLGOSA Assistenti akkreditati Enrique CALVET CHAMBON
GASTON KRAUS ET ASSOCIES Aġenti tal-ħlas Viviane REDING
Vittorio GATTI Trainees Angelo CIOCCA
Willem GATZ Trainees Hilde VAUTMANS
Kathleen Gau Assistenti lokali (grupējums) Burkhard BALZ Reimer BÖGE Elmar BROK Daniel CASPARY Birgit COLLIN-LANGEN Albert DESS Christian EHLER Markus FERBER Karl-Heinz FLORENZ Michael GAHLER Jens GIESEKE Ingeborg GRÄSSLE Monika HOHLMEIER Peter JAHR Dieter-Lebrecht KOCH Werner KUHN Werner LANGEN Peter LIESE Norbert LINS David McALLISTER Thomas MANN Angelika NIEBLER Markus PIEPER Godelieve QUISTHOUDT-ROWOHL Dennis RADTKE Sven SCHULZE Andreas SCHWAB Renate SOMMER Sabine VERHEYEN Axel VOSS Manfred WEBER Rainer WIELAND Hermann WINKLER Joachim ZELLER
Tamas GAUDI-NAGY Fornituri ta servizzi Krisztina MORVAI
Anne-Cecile Juliette GAULT Assistenti akkreditati Nathalie GRIESBECK
Iwona GAUZA Assistenti lokali Ryszard CZARNECKI
Laurentiu GAVRA Assistenti akkreditati Daniel BUDA
Adam GAWRYLIK Assistenti lokali Czesław Adam SIEKIERSKI
Jelena Gazivoda Assistenti lokali Marijana PETIR
GB ASESORES Aġenti tal-ħlas Pilar AYUSO Rosa ESTARÀS FERRAGUT Santiago FISAS AYXELÀ Esteban GONZÁLEZ PONS Luis de GRANDES PASCUAL Esther HERRANZ GARCÍA Verónica LOPE FONTAGNÉ Antonio LÓPEZ-ISTÚRIZ WHITE Gabriel MATO Francisco José MILLÁN MON Ramón Luis VALCÁRCEL SISO
GB ASESORES Aġenti tal-ħlas (grupējums) Pilar AYUSO Pilar del CASTILLO VERA Agustín DÍAZ DE MERA GARCÍA CONSUEGRA Rosa ESTARÀS FERRAGUT Santiago FISAS AYXELÀ Esteban GONZÁLEZ PONS Luis de GRANDES PASCUAL Esther HERRANZ GARCÍA Carlos ITURGAIZ Teresa JIMÉNEZ-BECERRIL BARRIO Verónica LOPE FONTAGNÉ Antonio LÓPEZ-ISTÚRIZ WHITE Francisco José MILLÁN MON José Ignacio SALAFRANCA SÁNCHEZ-NEYRA Ramón Luis VALCÁRCEL SISO
Aurel GEABURU Assistenti lokali Marian-Jean MARINESCU
Daniela GEBAUER Assistenti lokali Sabine VERHEYEN
Ivan GEBRELIEV Assistenti lokali Nikolay BAREKOV
Petra GECEK Assistenti lokali (grupējums) Ivana MALETIĆ Dubravka ŠUICA Ivica TOLIĆ
Milan GECI Assistenti akkreditati Monika SMOLKOVÁ
Jana GECIOVA Assistenti lokali Monika SMOLKOVÁ
GEHRING & KOLLEGEN GMBH Aġenti tal-ħlas Markus PIEPER
Elisabeth GEHRKE Assistenti akkreditati (grupējums) Jytte GUTELAND Anna HEDH Olle LUDVIGSSON Jens NILSSON Marita ULVSKOG
Oscar GEHRMANN Trainees Christian EHLER
Lennart GEIBERT Trainees Dieter-Lebrecht KOCH
Zoltan Gyula Geiger Assistenti lokali Béla KOVÁCS
Emmanuel Geisler Aġenti tal-ħlas Aymeric CHAUPRADE
Martina GELARDI Assistenti akkreditati Elisabetta GARDINI
Regine GELEIJNS Assistenti lokali (grupējums) Bas EICKHOUT Judith SARGENTINI
GENIA d.o.o. Aġenti tal-ħlas Ivan JAKOVČIĆ
Aggeliki GENNATA-MAY Aġenti tal-ħlas Georgios EPITIDEIOS
Cornelia GENTEMANN Assistenti lokali Godelieve QUISTHOUDT-ROWOHL
Mihaela GEORGIEVA Assistenti akkreditati Svetoslav Hristov MALINOV
Amedée Belinda GERARD Trainees Louis MICHEL
Lukasz GERAS Fornituri ta servizzi Zbigniew KUŹMIUK
Maggy GERBEAUX Assistenti lokali Karima DELLI
Carolina Mariana GERENDAS CIAVATTONE Assistenti akkreditati Javier COUSO PERMUY
Marita GERICKE Assistenti lokali Burkhard BALZ
Gerald GERIN Assistenti lokali (grupējums) Marie-Christine ARNAUTU Jean-Marie LE PEN
Witold GERLICZ Assistenti lokali Jacek SARYUSZ-WOLSKI
Ales GERLOCH Fornituri ta servizzi Tomáš ZDECHOVSKÝ
Virginia GERMANOU Assistenti akkreditati Costas MAVRIDES
Valentina GEROSA Assistenti lokali David BORRELLI
Kai GERSCH Assistenti akkreditati Marcus PRETZELL
GESTIO I ASESORIA DE L'HOSPITALET, SCCL Aġenti tal-ħlas Ernest URTASUN
GESTORIA DUQUE S.L. Aġenti tal-ħlas Agustín DÍAZ DE MERA GARCÍA CONSUEGRA
Tessa GEUDENS Assistenti akkreditati Kathleen VAN BREMPT
Laura Elena GHEGOIU Assistenti lokali Laurenţiu REBEGA
Florina-Marina GHEORGHE Assistenti lokali Maria GRAPINI
Gloria Leona I GHEQUIERE Assistenti lokali Kathleen VAN BREMPT
Roman Gherman Assistenti lokali Jakob von WEIZSÄCKER
Tobias Albin GHERSETTI FABIANSSON Assistenti akkreditati (grupējums) Jytte GUTELAND Anna HEDH Olle LUDVIGSSON Jens NILSSON Marita ULVSKOG
Ion-Cristinel-Titi GHIGA Assistenti lokali Mircea DIACONU
Oana Mihaela GHIMISI Assistenti lokali Mircea DIACONU
Catalin Ion GHINEA Assistenti lokali Marian-Jean MARINESCU
Carmen Mihaela GHIRDA Assistenti lokali Răzvan POPA
Frans Ghirxi Fornituri ta servizzi Marlene MIZZI
Irina Elena GHITA Assistenti lokali Daniel BUDA
Cinzia GIACCHETTA Assistenti lokali Silvia COSTA
Andreas GIALLOURIDES Assistenti akkreditati Georgios EPITIDEIOS
Alessandro GIANFREDA Assistenti lokali Lorenzo CESA
Pavlos GIANNAKAKIS Trainees Kostas CHRYSOGONOS
Panagiota GIANNOPOULOU Assistenti lokali Lampros FOUNTOULIS
Anastasia GIANNOULIDOU Assistenti akkreditati Elissavet VOZEMBERG-VRIONIDI
ATHINA GIANNOUTSOU Assistenti akkreditati Stelios KOULOGLOU
Elena GIARDA Aġenti tal-ħlas Isabella DE MONTE
Thibaud GIBELIN Assistenti akkreditati Jean-François JALKH
Rebecca Gibson Fornituri ta servizzi James NICHOLSON
Edmund GIEJBOWICZ Assistenti lokali Czesław Adam SIEKIERSKI
Tessel Dian Joel GIELE Assistenti akkreditati Jean LAMBERT
Magdalena GIELO-POLITEWICZ Assistenti lokali Jarosław WAŁĘSA
Stefania GIGANTE Assistenti lokali Aldo PATRICIELLO
Gabriel Gil Rubio Assistenti akkreditati Esther HERRANZ GARCÍA
Claire Nicole GILDER Assistenti akkreditati Peter van DALEN
Jasnique Kaur GILL Assistenti lokali Neena GILL
Minna GILLBERG Assistenti akkreditati Linnéa ENGSTRÖM
Susan Christine GILLETT Assistenti lokali Sajjad KARIM
Francisco De Borja GIMENEZ LARRAZ Assistenti akkreditati (grupējums) Pilar AYUSO Pilar del CASTILLO VERA Agustín DÍAZ DE MERA GARCÍA CONSUEGRA Rosa ESTARÀS FERRAGUT Santiago FISAS AYXELÀ Esteban GONZÁLEZ PONS Luis de GRANDES PASCUAL Esther HERRANZ GARCÍA Carlos ITURGAIZ Teresa JIMÉNEZ-BECERRIL BARRIO Verónica LOPE FONTAGNÉ Antonio LÓPEZ-ISTÚRIZ WHITE Gabriel MATO Francisco José MILLÁN MON José Ignacio SALAFRANCA SÁNCHEZ-NEYRA Ramón Luis VALCÁRCEL SISO
Sabrina GIORDANO Assistenti lokali Andrea COZZOLINO
Francesco GIORGI Assistenti akkreditati Pier Antonio PANZERI
Oriano GIOVANELLI Assistenti lokali (grupējums) Pier Antonio PANZERI Massimo PAOLUCCI Flavio ZANONATO
Gabriella GIOVINCHI Assistenti akkreditati Nessa CHILDERS
Riccardo GIRARDI Assistenti akkreditati Goffredo Maria BETTINI
Radu-Martin Girjoaba Assistenti lokali Maria GRAPINI
Aron Zsolt GIRO-SZASZ Trainees József SZÁJER
Maria GIUDICE Assistenti lokali Remo SERNAGIOTTO
Chiara GIULI Assistenti akkreditati Eleonora EVI
Raffaella GIULIANO Fornituri ta servizzi Alberto CIRIO
Daniel-Ion GIURMA Assistenti lokali Răzvan POPA
Kiti GJERSTAD Assistenti akkreditati Sirpa PIETIKÄINEN
Dorieta GJURA Trainees Sylvia-Yvonne KAUFMANN
Anastasios GKIKAS Assistenti lokali Konstantinos PAPADAKIS
Ioannis GKOGKOS Aġenti tal-ħlas Eva KAILI
Georgios GKOLIANOPOULOS Assistenti lokali Sotirios ZARIANOPOULOS
Antonia GKOROU Trainees Stelios KOULOGLOU
Spyridon GKOULIOS Assistenti lokali Konstantinos PAPADAKIS
Piotr Gladysz Assistenti lokali Edward CZESAK
GLASOVETE.COM EOOD Fornituri ta servizzi Momchil NEKOV
Kathrin GLASTRA Assistenti akkreditati Reinhard BÜTIKOFER
Emmanouil GLINOS Trainees Eleftherios SYNADINOS
Thomas GLÜCK Assistenti akkreditati Angelika MLINAR
Christopher Mathis GLUECK Assistenti akkreditati Martina WERNER
Ewa GLUSKA Aġenti tal-ħlas Czesław HOC
Angelika GLUSZYNSKA Assistenti akkreditati Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Iveta GLVACOVA Assistenti akkreditati Monika BEŇOVÁ
MARCUS GLYNN Assistenti akkreditati Brian HAYES
Arkadiusz GODLEWSKI Fornituri ta servizzi Jan OLBRYCHT
Philipp GOEDECKER Trainees Elmar BROK
Barbara GOERGEN Fornituri ta servizzi Ulrike TREBESIUS
Angelos Gogoglou Assistenti lokali Dimitrios PAPADIMOULIS
Tesa GOLDSTEIN Trainees Tonino PICULA
Olga GOLLEJ Assistenti lokali Marcus PRETZELL
Antoine Paul Raphael GOLLIOT Assistenti akkreditati Sylvie GODDYN
Dimitri GOLODNI Assistenti lokali Joachim ZELLER
Joana GOMES DA SILVA MIRRADO CANAS S Assistenti akkreditati Pedro SILVA PEREIRA
Lara Maria GOMEZ FERNANDEZ Assistenti akkreditati Esteban GONZÁLEZ PONS
Jon Gurutz GOMEZ GOICOLEA Assistenti akkreditati Izaskun BILBAO BARANDICA
Angel GOMEZ GONZALEZ DE LAS CUEVAS Aġenti tal-ħlas Izaskun BILBAO BARANDICA
Josep GOMILA PUIGSERVER Assistenti akkreditati Agustín DÍAZ DE MERA GARCÍA CONSUEGRA
Magdalena GONZALEZ GOZALBO Assistenti akkreditati Iratxe GARCÍA PÉREZ
Beatriz Gonzalez Marcote Assistenti lokali Xabier BENITO ZILUAGA
Carla GONZALEZ RICARTE Assistenti lokali (grupējums) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Diana GOODBOURN Fornituri ta servizzi Daniel HANNAN
Niall GOODWIN Assistenti akkreditati Seán KELLY
Jana GOOTH Trainees Jan Philipp ALBRECHT
Lina GORBACIOVIENE Assistenti lokali Valentinas MAZURONIS
Raoul Sabin GORDEAN Fornituri ta servizzi Maria GRAPINI
Sandro GORI Assistenti akkreditati Laura AGEA
Ine Hilde GORIS Assistenti akkreditati Kathleen VAN BREMPT
Domnica GOROVEI Assistenti lokali Cristian Dan PREDA
Candelaria GORRI LAGUNA Trainees Verónica LOPE FONTAGNÉ
Anna GORSKIH Assistenti lokali Cornelia ERNST
Antonio GOTELLI Assistenti lokali Sergio Gaetano COFFERATI
Georgi GOTEV Fornituri ta servizzi Peter KOUROUMBASHEV
Tobias GOTTHARDT Assistenti akkreditati Arne GERICKE
Anja GOTTSCHALK Assistenti akkreditati Sven GIEGOLD
Filipe Nuno Gouveia Ferreira Assistenti lokali João FERREIRA
Pablo GOVAERTS Assistenti lokali Sander LOONES
Damian GOZDOWSKI Fornituri ta servizzi Kosma ZŁOTOWSKI
Elena GOZUN-DELEANU Assistenti akkreditati Renate WEBER
Joanna Grab Assistenti lokali Czesław HOC
Justyna Grabowska Assistenti lokali Bogdan Brunon WENTA
Sonja GRABOWSKY Assistenti akkreditati Dietmar KÖSTER
Julia GRACIA MATEOS Trainees Inés AYALA SENDER
STEPHANIE CATHERINE SOPHIE GRADSTEIN Assistenti akkreditati Arndt KOHN
Jakub GRALA Trainees Zbigniew KUŹMIUK
Alan Boleslaw GRALEK Assistenti akkreditati Kerstin WESTPHAL
Colin Marshall GRANT Assistenti lokali Nosheena MOBARIK
Torlach Richard GRANT Assistenti akkreditati Deirdre CLUNE
Klaus GRAS Assistenti lokali Albert DESS
JACOPO GRASSI Assistenti akkreditati Caterina CHINNICI
David GRASSO Assistenti akkreditati Hugues BAYET
Pau GRAU MIRA Assistenti lokali Marina ALBIOL GUZMÁN
Philipp GRAVE Trainees Othmar KARAS
Giovannipio GRAVINA Assistenti lokali Lara COMI
Aleksandras GRAZELIS Assistenti lokali Algirdas SAUDARGAS
Paola Francesca GRAZIANO Assistenti akkreditati Salvatore Domenico POGLIESE
Maria Grazia Graziato Assistenti lokali Flavio ZANONATO
Arunas GRAZULIS Assistenti akkreditati Bronis ROPĖ
John GRECH Fornituri ta servizzi Miriam DALLI
NATALIA GRECOVA Assistenti akkreditati Jiří PAYNE
Monica GREGOVA Aġenti tal-ħlas Monika SMOLKOVÁ
Jakub GREK Assistenti lokali Lidia Joanna GERINGER de OEDENBERG
Tiphaine GRELET Assistenti akkreditati Angélique DELAHAYE
Patrick GRIESSER Assistenti akkreditati Heinz K. BECKER
Caitlin Niamh GRIFFITH OTWAY Assistenti akkreditati Clare MOODY
GRIFFITHS MARSHALL Aġenti tal-ħlas James CARVER Ashley FOX Julie GIRLING Rupert MATTHEWS
Philip GRIFFITHS Assistenti lokali Paul NUTTALL
Anete GRIGULE Trainees Andrejs MAMIKINS
Andreea-Bianca GRIJAC Assistenti lokali Adina-Ioana VĂLEAN
Hubert Grillmayer Assistenti lokali Harald VILIMSKY
Giovanni GRILLO Assistenti lokali Salvatore Domenico POGLIESE
Karen GRINSELL Assistenti lokali Anthea McINTYRE
Henryk GROBELNY Fornituri ta servizzi Janusz ZEMKE
Emma Linde GROENENDIJK Assistenti akkreditati (grupējums) Agnes JONGERIUS Kati PIRI Paul TANG
Ulla Helena GROENLUND Assistenti akkreditati Paavo VÄYRYNEN
Anna GROESCHL Assistenti akkreditati Monika VANA
Frederike-Sophie GRONDE-BRUNNER Assistenti lokali Helmut SCHOLZ
Matthieu Groseil Assistenti lokali Isabelle THOMAS
Sascha GROSS Assistenti lokali Joachim ZELLER
Ursula GROSSE-RUYKEN Assistenti lokali Dietmar KÖSTER
Christof GROSSHEIM Assistenti lokali Gabriele PREUSS
Janne GROSSMANN Trainees David McALLISTER
Karen GROSSMANN Aġenti tal-ħlas Peter JAHR
Ingrid GROSU Assistenti akkreditati Nirj DEVA
Silvia GROTE Assistenti lokali Rainer WIELAND
Stefan GROTEFELS Assistenti lokali Markus PIEPER
Oana Eugenia GROZA Assistenti lokali Siegfried MUREŞAN
Gesa GRUBE-BENTE Assistenti lokali Ulrike RODUST
Birgit GRUBER Aġenti tal-ħlas Sabine LÖSING Martin SCHIRDEWAN
GRUPO LUIS CARRASCO, S.L. Aġenti tal-ħlas Beatriz BECERRA BASTERRECHEA Enrique CALVET CHAMBON Maite PAGAZAURTUNDÚA RUIZ
Martyna GRYGIEL Assistenti lokali Ryszard CZARNECKI
Hanna GRYGIELSKA-MICHALAK Fornituri ta servizzi Mirosław PIOTROWSKI
Piotr Marek GRZADKOWSKI Fornituri ta servizzi Jarosław KALINOWSKI
MATEUSZ GRZELCZYK Assistenti akkreditati Adam SZEJNFELD
Leszek Grzeszczyk Assistenti lokali Czesław HOC
Sylwia GRZESZCZYK Trainees Jarosław WAŁĘSA
GSB Steuerberatungsgesellschaft mbH Aġenti tal-ħlas Udo BULLMANN
GSHK ASIA Fornituri ta servizzi István UJHELYI
Johanna GUACIDE Trainees Franck PROUST
Pietro GUADALUPI Assistenti lokali Raffaele FITTO
Marta GUARRIELLO Assistenti lokali Pina PICIERNO
Zygimantas GUDISAUSKAS Assistenti lokali Laima Liucija ANDRIKIENĖ
Alexandra GUEDES LOBAO Assistenti akkreditati Stefan ECK
Xenia GUENTHER-LUBBERS Trainees Axel VOSS
Jonathan GUERAUD-PINET Assistenti akkreditati Patrick LE HYARIC
Giuseppe GUERRERA Assistenti akkreditati Piernicola PEDICINI
Sarah GUGERELL Assistenti akkreditati Evelyn REGNER
Nikolas GUGGENBERGER Fornituri ta servizzi Jakob von WEIZSÄCKER
Andrea GUGLIELMI Assistenti akkreditati Salvatore Domenico POGLIESE
Andrea GUIDO Assistenti lokali Raffaele FITTO
Patricia GUIJOSA CASADO Assistenti lokali Agustín DÍAZ DE MERA GARCÍA CONSUEGRA
Coralie GUILLOT Assistenti akkreditati Eva JOLY
Laurent Albert Rene GUINIOT Assistenti akkreditati Philippe LOISEAU
Jean GUIONY Assistenti akkreditati Emmanuel MAUREL
Agnieszka GULDON Assistenti lokali Bogdan Brunon WENTA
Stuart Anthony GULLEFORD Assistenti lokali John Stuart AGNEW
Raya GUNCHEVA Assistenti lokali Peter KOUROUMBASHEV
Amanda Cecilia GUNNARSSON Assistenti akkreditati Christofer FJELLNER
Pierre GÜNSTER Assistenti lokali Jens GEIER
Lukas GUNTHER Assistenti lokali Dietmar KÖSTER
Roland GUR Assistenti akkreditati Tibor SZANYI
Niamh GURN Assistenti akkreditati Marian HARKIN
Valentina GUSIC Assistenti akkreditati Marijana PETIR
José Guilherme GUSMAO Assistenti lokali Marisa MATIAS
Ninni GUSTAVSEN Trainees Morten Helveg PETERSEN
Isabel Sueda Guzman Biering Assistenti akkreditati Reinhard BÜTIKOFER
GYENGE-TUROCZKI EMESE PFA Fornituri ta servizzi Iuliu WINKLER

Assistent akkreditat huwa ibbażat f''wieħed mit-tliet postijiet ta'' ħidma tal-Parlament Ewropew (Brussell, Lussemburgu, Strasburgu) u għandu kuntratt tax-xogħol skont il-liġi Ewropea konkluż direttament mal-Parlament Ewropew. Assistent lokali huwa ibbażat f''wieħed mill-Istati Membri oħrajn tal-UE u għandu kuntratt tax-xogħol jew kuntratt bħala fornitur ta'' servizz iggvernat mil-liġi privata u li jiġi konkluż direttament mal-Membru u huwa soġġett għad-dritt nazzjonali. Barra minn hekk, il-Membri jistgħu wkoll jilqgħu trainees fil-bini tal-PE u fl-Istati Membri.
Għal aktar tagħrif, ara t-taqsima Dispożizzjonijiet dwar il-persunal.