Didier H.M.F. ANGER : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Frankrijk)

Ondervoorzitter 

  • 16-04-1991 / 10-12-1991 : Commissie energie, onderzoek en tecnologie

Leden 

  • 26-07-1989 / 16-04-1991 : Commissie energie, onderzoek en tecnologie
  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Delegatie voor de betrekkingen met Zweden, Finland, IJsland en de Noordse Raad

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening