Giulio FANTUZZI : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 31-12-1998 : Partito democratico della sinistra (Italië)
  • 01-01-1999 / 19-07-1999 : Democratici di Sinistra (Italië)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Commissie begrotingscontrole
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Bulgarije en Roemenië
  • 18-07-1996 / 20-02-1997 : Tijdelijke Enquêtecommissie BSE (boviene spongiforme encefalopathie)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 30-09-1994 : Commissie begrotingscontrole
  • 17-10-1994 / 15-01-1997 : Commissie vervoer en toerisme
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Hongarije