Roberto FORMIGONI : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau
  • 21-01-1992 / 06-05-1993 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 06-05-1993 : Democrazia cristiana (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Europees Parlement
  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Bureau van het Europees Parlement

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Bulgarije, Roemenië en Albanië
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Commissie jeugd, cultuur onderwijs, media en sport
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 15-01-1992 / 06-05-1993 : Commissie buitenlandse zaken en veiligheid
  • 11-02-1993 / 06-05-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 15-09-1989 : Commissie jeugd, cultuur onderwijs, media en sport
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Politieke Commissie
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 15-01-1992 / 06-05-1993 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 25-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Joegoslavische Republieken
  • 11-02-1993 / 06-05-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de voormalige Joegoslavische Republieken
  • 11-02-1993 / 06-05-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan