Maria Adelaide AGLIETTA : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Federazione dei Verdi (Italië)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie institutionele zaken
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie rechten van de mens
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie institutionele zaken
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Subcommissie mensenrechten

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China