Antonio FANTINI : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Italië)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie vervoer en toerisme
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 18-02-1991 / 14-01-1992 : Politieke Commissie
  • 17-01-1992 / 18-12-1992 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Begrotingscommissie
  • 18-12-1992 / 18-07-1994 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger