Kirsten M. JENSEN : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Ondervoorzitter
  • 09-02-1995 / 03-02-1997 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Ondervoorzitter
  • 04-02-1997 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Ondervoorzitter

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Socialdemokratiet (Denemarken)

Ondervoorzitter 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming

Leden 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Midden-Azië en Mongolië
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Midden-Azië en Mongolië
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Kazachstan, Kirghizstan, Oezbekistan Tadzjikistan, Turkmenistan en Mongolië
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Kazachstan, Kirghizstan, Oezbekistan Tadzjikistan, Turkmenistan en Mongolië
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Kazachstan, Kirghizstan, Oezbekistan Tadzjikistan, Turkmenistan en Mongolië

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie institutionele zaken
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie rechten van de vrouw
  • 23-07-1996 / 20-02-1997 : Tijdelijke Enquêtecommissie BSE (boviene spongiforme encefalopathie)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Begrotingscommissie
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Tijdelijke Commissie follow-up BSE-aanbevelingen (boviene spongiforme encefalopathie)