Marie-Christine AULAS : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Frankrijk)

Ondervoorzitter 

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Commissie ontwikkelingssamenwerking

Leden 

  • 15-09-1989 / 12-09-1990 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de Staten van Afrika, ... (ACS-EEG)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de Staten van Afrika, het Caribische en de EEG (ACS-EEG)
  • 13-09-1991 / 10-12-1991 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de ACS en de EEG (ACS-EEG)

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Politieke Commissie