Gerardo FERNÁNDEZ-ALBOR : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 27-05-1996 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 28-05-1996 / 19-01-1997 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Spanje)

Voorzitter 

  • 28-05-1996 / 15-01-1997 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid

Ondervoorzitter 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika en MERCOSUR
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika en MERCOSUR
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika en MERCOSUR

Leden 

  • 21-07-1994 / 28-05-1996 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie rechten van de mens
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika en MERCOSUR
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Subcommissie mensenrechten

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 18-01-1995 / 15-01-1997 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Subcommissie veiligheid en ontwapening