Ben FAYOT : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 01-08-1990 : Socialistische Fractie - Lid
  • 02-08-1990 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Ondervoorzitter
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Ondervoorzitter

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti ouvrier socialiste luxembourgeois (Luxemburg)

Ondervoorzitter 

  • 12-10-1990 / 14-01-1992 : Commissie jeugd, cultuur onderwijs, media en sport
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media

Leden 

  • 26-07-1989 / 26-10-1990 : Politieke Commissie
  • 26-07-1989 / 24-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten en de Raad voor Samenwerking van de Golfstaten

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu