Ben FAYOT : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Ondervoorzitter
  • 09-02-1995 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Ondervoorzitter

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti ouvrier socialiste luxembourgeois (Luxemburg)

Voorzitter 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten

Leden 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Oekraïne, Wit-Rusland en Moldavië
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Oekraïne, Wit-Rusland en Moldavië
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Tijdelijke Commissie follow-up BSE-aanbevelingen (boviene spongiforme encefalopathie)

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken