Jean-Marie ALEXANDRE : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Frankrijk)

Ondervoorzitter 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten en de Raad voor Samenwerking van de Golfstaten
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten
  • 15-01-1992 / 14-09-1992 : Begrotingscommissie
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie regionaal beleid, ruimtelijke ordening en betrekkingen met de regionale en plaatselijke besturen

Plaatsvervanger 

  • 16-09-1992 / 18-07-1994 : Begrotingscommissie