Solange FERNEX : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 31-05-1991 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement - Lid
  • 01-06-1991 / 12-11-1991 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement - Ondervoorzitter

National parties 

  • 25-07-1989 / 12-11-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Frankrijk)

Leden 

  • 26-07-1989 / 12-11-1991 : Commissie vervoer en toerisme
  • 26-07-1989 / 12-11-1991 : Delegatie voor de betrekkingen met Hongarije

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 12-11-1991 : Commissie institutionele zaken
  • 26-07-1989 / 12-11-1991 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling