Alain LAMASSOURE : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 11-12-1991 : Liberale en Democratische Fractie - Lid
  • 12-12-1991 / 20-01-1992 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 21-01-1992 / 30-03-1993 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 25-07-1989 / 30-03-1993 : Union pour la démocratie française - Clubs Perspectives et Réalités (Frankrijk)

Voorzitter 

  • 15-01-1992 / 30-03-1993 : Commissie begrotingscontrole

Ondervoorzitter 

  • 06-06-1990 / 14-01-1992 : Begrotingscommissie
  • 05-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 11-02-1993 / 30-03-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen en de Unie van de Arabische Maghreb

Leden 

  • 26-07-1989 / 05-06-1990 : Begrotingscommissie
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie Begrontingscontrole
  • 15-01-1992 / 04-02-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 17-01-1992 / 12-03-1993 : Commissie energie, onderzoek en technologie

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 22-11-1990 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de republieken van het Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS)
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Albanië, Bulgarije en Roemenië
  • 15-01-1992 / 30-03-1993 : Begrotingscommissie
  • 11-02-1993 / 30-03-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Albanië, Bulgarije en Roemenië
  • 11-02-1993 / 30-03-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de republieken van het Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS)
  • 12-03-1993 / 30-03-1993 : Commissie energie, onderzoek en technologie