Marie JEPSEN : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 30-04-1992 : Europese Democratische Fractie - Ondervoorzitter
  • 01-05-1992 / 13-05-1992 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 14-05-1992 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Det konservative folkeparti (Denemarken)

Ondervoorzitter 

  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EG-Europese Economische Ruimte
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie Europese Economische Ruimte

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Politieke Commissie
  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de Staten van Afrika, ... (ACS-EEG)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de Staten van Afrika, het Caribische en de EEG (ACS-EEG)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de ACS en de EEG (ACS-EEG)
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie buitenlandse zaken en veiligheid
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)