Petras AUŠTREVIČIUS
  • Petras
    AUŠTREVIČIUS
  • Fractie Alliantie van Liberalen en Democraten voor Europa
  • Lid
  • Litouwen Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
  • Geboortedatum: 16 mei 1963, Vilnius

Fracties

  • 01.07.2014 / 04.11.2014 : Fractie Alliantie van Liberalen en Democraten voor Europa - Lid
  • 05.11.2014 / 31.01.2017 : Fractie Alliantie van Liberalen en Democraten voor Europa - Ondervoorzitter
  • 01.02.2017 ... : Fractie Alliantie van Liberalen en Democraten voor Europa - Lid

National parties

  • 01.07.2014 ... : Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis (Litouwen)

Voorzitter

  • 16.10.2014 ... : Delegatie voor de betrekkingen met Afghanistan

Lid

  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Subcommissie mensenrechten
  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Commissie buitenlandse zaken
  • 14.07.2014 / 15.10.2014 : Delegatie voor de betrekkingen met Afghanistan
  • 16.10.2014 ... : Conferentie van delegatievoorzitters
  • 19.01.2017 ... : Commissie buitenlandse zaken
  • 19.01.2017 ... : Subcommissie mensenrechten

Plaatsvervanger

  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Commissie regionale ontwikkeling
  • 14.07.2014 ... : Delegatie in het Parlementair Associatiecomité EU-Moldavië
  • 14.07.2014 ... : Delegatie in de Parlementaire Vergadering Euronest
  • 24.06.2016 / 13.12.2017 : Enquêtecommissie die onderzoek moet doen naar vermeende inbreuken op en gevallen van wanbeheer bij de toepassing van het Unierecht met betrekking tot witwaspraktijken, belastingontwijking en belastingontduiking
  • 19.01.2017 ... : Commissie regionale ontwikkeling

Contact

Bruxelles

  • Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    08G302
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel

Strasbourg

  • Parlement européen
    Bât. Winston Churchill
    M02014
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex

Postadres

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 08G302
    1047 Brussels