Renato SORU
  • Renato
    SORU
  • Fractie van de Progressieve Alliantie van Socialisten en Democraten in het Europees Parlement
  • Lid
  • Italië Partito Democratico
  • Geboortedatum: 6 augustus 1957, Sanluri (CG)

Fracties

  • 01.07.2014 / 09.05.2016 : Fractie van de Progressieve Alliantie van Socialisten en Democraten in het Europees Parlement - Lid
  • 10.05.2016 / 15.05.2017 : Niet-fractiegebonden leden - Lid
  • 16.05.2017 ... : Fractie van de Progressieve Alliantie van Socialisten en Democraten in het Europees Parlement - Lid

National parties

  • 01.07.2014 ... : Partito Democratico (Italië)

Lid

  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Commissie economische en monetaire zaken
  • 14.07.2014 ... : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 14.07.2014 ... : Delegatie in de Parlementaire Vergadering van de Unie voor het Middellandse Zeegebied
  • 19.01.2017 / 14.05.2017 : Commissie interne markt en consumentenbescherming
  • 15.06.2017 ... : Commissie economische en monetaire zaken

Plaatsvervanger

  • 08.07.2014 / 09.05.2016 : Commissie industrie, onderzoek en energie
  • 10.10.2014 / 09.05.2016 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Turkije
  • 19.01.2017 / 15.05.2017 : Commissie economische en monetaire zaken

Contact

Bruxelles

  • Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    15G134
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel

Strasbourg

  • Parlement européen
    Bât. Louise Weiss
    T06123
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex

Postadres

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 15G134
    1047 Brussels