Lucy ANDERSON : 8e zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-07-2014 ... : Fractie van de Progressieve Alliantie van Socialisten en Democraten in het Europees Parlement - Lid

National parties 

  • 01-07-2014 ... : Labour Party (Verenigd Koninkrijk)

Ondervoorzitter 

  • 22-02-2019 ... : Commissie interne markt en consumentenbescherming

Leden 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Commissie vervoer en toerisme
  • 14-07-2014 ... : Delegatie in het Parlementair Stabilisatie- en Associatiecomité EU-Servië
  • 19-01-2017 ... : Commissie vervoer en toerisme
  • 12-02-2019 / 21-02-2019 : Commissie interne markt en consumentenbescherming

Plaatsvervanger 

  • 08-07-2014 / 18-01-2017 : Commissie interne markt en consumentenbescherming
  • 14-07-2014 ... : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 21-01-2016 / 04-04-2017 : Enquêtecommissie emissiemetingen in de automobielsector
  • 19-01-2017 / 11-02-2019 : Commissie interne markt en consumentenbescherming

Contact 

  • Bruxelles 

    Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    01G201
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel
     
  • Strasbourg 

    Parlement européen
    Bât. Louise Weiss
    T07046
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex
     
  • Postadres 

    European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 01G201
    1047 Brussels
     
    Contact data: