Olaf STUGER : 8e zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-07-2014 / 14-06-2015 : Niet-fractiegebonden leden
  • 15-06-2015 ... : Fractie Europa van Naties en Vrijheid - Lid

National parties 

  • 01-07-2014 ... : Partij voor de Vrijheid (Nederland)

Leden 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Commissie regionale ontwikkeling
  • 14-07-2014 ... : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 19-01-2017 ... : Commissie regionale ontwikkeling

Plaatsvervanger 

  • 01-07-2014 / 14-06-2015 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en voedselveiligheid
  • 14-07-2014 / 14-06-2015 : Delegatie voor de betrekkingen met Zwitserland en Noorwegen, in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-IJsland en in de Gemengde Parlementaire Commissie van de Europese Economische Ruimte (EER)
  • 25-06-2015 / 18-01-2017 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en voedselveiligheid
  • 27-07-2015 ... : Delegatie voor de betrekkingen met Zwitserland en Noorwegen, in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-IJsland en in de Gemengde Parlementaire Commissie van de Europese Economische Ruimte (EER)
  • 19-01-2017 ... : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en voedselveiligheid

Contact