Siegbert ALBER : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 08-03-1982 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Ondervoorzitter

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Duitsland)

Ondervoorzitter 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming

Leden 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Commissie voor begrontingscontrole
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen