Siegbert ALBER : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Duitsland)

Ondervoorzitter 

  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Europees Parlement
  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Bureau van het Europees Parlement
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Europees Parlement
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Bureau van het Europees Parlement

Ondervoorzitter 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 11-03-1985 : Commissie Reglement en verzoekerschriften
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 12-03-1985 / 20-01-1987 : Commissie begrotingscontrole
  • 10-12-1985 / 20-01-1987 : Commissie institutionele zaken
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie institutionele zaken