Siegbert ALBER : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 21-01-1992 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau
  • 22-01-1992 / 13-07-1993 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 14-07-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Duitsland)

Voorzitter 

  • 28-06-1993 / 18-07-1994 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger

Ondervoorzitter 

  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Europees Parlement
  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Bureau van het Europees Parlement

Leden 

  • 26-07-1989 / 19-01-1990 : Commissie institutionele zaken
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Unie van Socialistische Sovjetrepublieken
  • 18-02-1991 / 22-02-1991 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 15-03-1991 / 14-01-1992 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 18-12-1992 / 28-06-1993 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 19-01-1990 / 18-02-1991 : Commissie institutionele zaken
  • 15-01-1992 / 18-12-1992 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 21-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de republieken van het Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS)
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de republieken van het Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de republieken van het Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS)