Siegbert ALBER : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 06-10-1997 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 06-10-1997 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Duitsland)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 02-10-1997 / 06-10-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie verzoekschriften
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Commissie verzoekschriften
  • 16-01-1997 / 06-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland