Christopher Murray JACKSON : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Europese Democratische Fractie - Ondervoorzitter
  • 21-01-1992 / 30-04-1992 : Europese Democratische Fractie - Lid
  • 01-05-1992 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Conservative and Unionist Party (Verenigd Koninkrijk)

Leden 

  • 26-07-1989 / 18-02-1991 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 18-02-1991 / 12-09-1991 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de Staten van Afrika, het Caribische en de EEG (ACS-EEG)
  • 11-03-1991 / 14-01-1992 : Politieke Commissie
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de ACS en de EEG (ACS-EEG)
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 10-03-1991 : Politieke Commissie
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie institutionele zaken
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de republieken van het Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS)
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 27-04-1992 / 18-07-1994 : Subcommissie monetaire zaken
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de republieken van het Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de republieken van het Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika