Marijke J.H. VAN HEMELDONCK : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Socialistische Partij (België)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-09-1989 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de Staten van Afrika, ... (ACS-EEG)
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de Staten van Afrika, het Caribische en de EEG (ACS-EEG)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de ACS en de EEG (ACS-EEG)
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)