Hedy d'ANCONA : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Ondervoorzitter
  • 09-02-1995 / 03-02-1997 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Ondervoorzitter
  • 04-02-1997 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partij van de Arbeid (Nederland)

Voorzitter 

  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Roemenië
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie rechten van de vrouw
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 11-10-1995 / 13-10-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Roemenië

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie rechten van de vrouw
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Roemenië