Raymonde M.E.A. DURY : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Ondervoorzitter
  • 09-02-1995 / 30-04-1998 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Ondervoorzitter

National parties 

  • 19-07-1994 / 30-04-1998 : Parti socialiste (België)

Leden 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie institutionele zaken
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Transkaukasië
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Transkaukasië
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 16-01-1997 / 30-04-1998 : Commissie institutionele zaken
  • 02-10-1997 / 30-04-1998 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie rechten van de vrouw
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Raad van het Palestijnse Zelfbestuur
  • 16-01-1997 / 30-04-1998 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 16-01-1997 / 30-04-1998 : Commissie rechten van de vrouw
  • 14-10-1997 / 30-04-1998 : Delegatie voor de betrekkingen met de Raad van het Palestijnse Zelfbestuur